Geben Sie mindestens 3 Zeichen ein

Aprílové tanečné workshopy plné ženskosti a sebavedomia

Zurück

Okrem našej širokej ponuky tanečných otvorených hodín, sa môžeš v apríli tešiť aj na dva extra workshopy. V Dome umenia opäť privítame známu tanečníčku z Let’s Dance Dominiku Roškovú a tiež slovenskú tanečníčku pôsobiacu v Čechách, známu pod pseudonymom Ginger. 

Tieto dve mená ti už teraz vedia zaručiť poriadnu dávku pohybu, ženskosti a odreagovania sa od každodenných povinností. 

Začiatkom mesiaca budeme pokračovať v úspešnom cykle Žena v pohybe s názvom Dance & Talk 2, kde spolu s Dominikou Roškovou objavíš v sebe ženskosť a pri tom sa necháš unášať latino rytmami. Posilni si svoje sebavedomie, načerpaj energiu a získaj množstvo cenných informácií, ktoré môžeš využiť vo svojom každodennom živote. Dominika sa na teba teší už 7. apríla o 15:00 v Dome umenia. Vstup na workshop si môžeš zakúpiť TU.  

V apríli ti sľubujeme ešte jednu divu, ktorá zavíta do Domu umenia. Lucia Molčányiová, známa ako Ginger, príde už 20. apríla na Laurinskú 14, aby ti predviedla svoje tanečné umenie a naučila ťa zvodným pohybom na opätkoch. Ginger, s jej bohatými skúsenosťami a šarmom, ti pomôže objaviť tvoju vnútornú krásu a pohybovú eleganciu. Nezmeškaj túto príležitosť prehĺbiť svoje tanečné schopnosti a spoznať nových ľudí. Workshop High Heels sa koná v čase od 17:00-19:00. Svoj vstup si môžeš zakúpiť TU

Mesiac apríl sa teda bude niesť aj v duchu ženskosti, sexepílu a atraktivity. Venuj si čas pre svoje ženské ja a rezervuj si svoj workshop ešte dnes. 

 

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube