Geben Sie mindestens 3 Zeichen ein

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V DOME UMENIA

Zurück

Túto nedeľu zaži všetko ZDARMA. Príď využiť všetko, čo ti Dom umenia ponúka už 10. septembra od 15:00 na Laurinskú 14. 

10. septembra si môžeš prísť vyskúšať kurzové hodiny pre deti, tak aj pre dospelých. Čakajú na teba novinky, ktoré sme pridali do rozvrhu na nový školský rok. Nebude chýbať ani obľúbená Škola DABINGU s Ivanom Lacom. Počas DOD bude prebiehať aj KONKURZ do Muzikálovej akadémie na treťom poschodí Domu umenia. Nebude chýbať ani masáž zdarma

Čo všetko sme si pre teba pripravili nájdeš v rozvrhu tu

Môžeš si vyskúšať: 

  • Kurzové hodiny pre deti vo veku od 4 do 16 rokov
  • Kurzové tanečné hodiny pre dospelých
  • Školu Dabingu v nahrávacom štúdiu Vox Populi: Dabing 7-10 rokov, Dabing 11+
  • NOVINKU, Latino fusion s Jorisom, lektorom z Francúzska známeho z televíznej šou Let’s Dance sa na každej hodine naučíš novú choreografiu plná temperamentných krokov. 
  • NOVINKU, Pohybovňa so Simonom pre všetky deti vo veku 6-11 rokov, ktoré si zamilujú pohyb ako taký. Naučia sa využívať telo ako celok. 

Počas DOD si môžeš zároveň zakúpiť kurzy so zľavou 10% priamo na recepcii. 

Príď ukázať svoj TALENT či talent tvojho dieťaťa na KONKURZ do Muzikálovej akadémie. 

Nezabudni si spraviť na tento výnimočný konkurz pred-registráciu na email: muzikal@rdsartgroup.sk. Naším cieľom je prostredníctvom ročníkov systematicky pracovať na tvojom hereckom, speváckom a tanečnom prejave a pripraviť ťa na profesionálne pôsobenie na umeleckej scéne. 

Záujemcovia po zaregistrovaní dostanú z recepcie mail s inštrukciami ohľadom konkurzu, ako aj s podkladmi, textami, ktoré je potrebné si pripraviť a naučiť sa ich. 

Konkurz sa skladá z:

  • prednesu básne a prózy, 
  • zaspievania ľudovej piesne podľa vlastného výberu bez hudobného podkladu a modernej skladby podľa vlastného výberu s hudobným podkladom (mladšie deti 6-11 rokov spievajú len jednu skladbu), 
  • pohybovej improvizácie podľa zadania lektora. Vyskúša sa tanečná pamäť, cítenie rytmu a prirodzená muzikalita = schopnosť vyjadriť sa na hudbu tanečnou improvizáciou.

 

 

icon facebook icon instagram icon youtube