Geben Sie mindestens 3 Zeichen ein

Vykroč do nového roka s diárom Time to perform od RDS ART Group

Zurück

 

 

 

Diár Time to perform bude tvojim verným spoločníkom, ktorý ťa vždy vypočuje. V diári na teba čaká každý mesiac jeden hlavný cieľ, vďaka ktorému si vytvoríš vlastnú sebareflexiu.  Po každom týždni si budeš odpovedať na otázky, za čo si vďačný, čo ti robí radosť, čo si urobil pre druhého či iní pre teba. Postupne si tak vytvoríš návyk a odpovede na tieto jednoduché otázky urobia každý tvoj deň krajším. 

     

Tento náš recept na radostný život dopĺňame aj o obľúbené recepty našich lektorov Domu umenia. Počas roka nájdeš v diári príležitosti plniť výzvy, ktoré sme si pre teba pripravili v rámci medzinárodných a svetových dní týkajúcich sa umenia a duševného zdravia. Na konci diára si môžeš vyplniť svoj vlastný rozvrh hodín v Dome umenia RDS ART Group na Laurinskej 14.

V kalendáriu tiež nájdeš informácie, kedy je Dom umenia zatvorený. Elegantný diár dopĺňajú citáty známych aj anonymných autorov, týkajúce sa umenia a duševného zdravia, a tiež nádherné fotografie našich skupín The Wave, Souljam, KrOWN, Muzikálovej akadémie a Slovenského divadla tanca.

     

Ako BONUS získaš jeden voľný vstup na ľubovoľnú otvorenú hodinu v trvaní 60 minút v Dome umenia.

icon facebook icon instagram icon youtube