Kurz je určený pre mierne pokročilých a prebieha každý štvrtok 19:45-20:45. Kurz priamo nadväzuje na techniku zo začiatočníckeho kurzu a zameriava sa na potrebnú techniku, patterny a koncepty na odomknutie komplexnejšej Hustle cesty. Je vhodný pre všetkých, ktorý už dobre ovládajú základné techniku Hustle a chcú tento tanec ďalej rozvíjať. Pre prihlásenie sa na kurz nie je partner podmienkou. A tak sa neboj pripojiť so svojou polovičkou alebo bez nej na skvelé Hustle hodiny s manželmi Kopernickými. 

Hustle je spoločenský párový tanec, ktorý vznikol počas disko éry v 70. rokoch v kluboch v NYC. Bol inšpirovaný mambom/salsou a postupom času ho ovplyvnili rôzne ďalšie tanečné štýly ako swing, tango, waltz až po súčasné párové, či streetdancové tanečné štýly. Hustle sa tancuje na klubovú hudbu ako je funk, disco, house, hip hop, RnB ale tak isto aj na rôzne iné žánre. Práve hudba robí z tohto tanca univerzálny párový tanec, ktorý si spoločne viete užiť na ktorejkoľvek tanečnej párty. Hustle patrí medzi „social dance“, a preto sa veľký dôraz kladie na partnerskú spoluprácu, vedenie a nasledovanie. Dôležité je, aby sme si tanec všetci poriadne užili, navzájom sa spoznali a spoločne zabavili. 

 

Motto: "Knowledge is the key."

Viac o lektorovi
Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
19:00
K
KURZ

19:45 - 20:45

  • Monika a Matúš

Štvrtok

K
KURZ

19:45 - 20:45

OH

OH

K

KURZ

W

Workshop

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Balet ADV

OH

Balet ADV
Contemporary

OH

Contemporary
Muzikálový tanec

OH

Muzikálový tanec
Ľudové tance

KURZ

Ľudové tance
Heels Choreo

OH

Heels Choreo
Broadway Jazz

OH

Broadway Jazz
Reggaeton

OH

Reggaeton
Balet INT

KURZ

Balet INT
Balet BEG

KURZ

Balet BEG
Hip-Hop

OH

Hip-Hop
icon facebook icon instagram icon youtube