Zadajte minimálne 3 znaky

Už 23. septembra (sobota) ťa čaká nadupaný program pozostávajúci z veľa tanečných tréningov, prednášky a aj K-Pop Random Dance na záver celého dňa. Počas dňa sa môžeš zúčastniť prednášky (krOWN - Povýšenie tanečnej komunity na iný level), kde sa dozvieš všetky potrebné informácie o prvej profesionálnej K-POP tanečnej skupine na Slovensku! Informácie ohľadom tréningov, fungovania, tanečného programu a edukačného systému, ktorý vybuduje ďalšiu generáciu performerov v komunite… Nebudú chýbať ani témy na spôsob tvorenia histórie v tejto tanečnej sfére, pretlačenie K-POPu do mainstream tanečného sveta, ako aj rast vplyvu, ktorý tento hudobný žáner bude v blízkej budúcnosti mať.

Po tanečných workshopoch nás čaká hodinový “K-POP RANDOM DANCE,” kde si spoločne všetci zatancujeme na rôzne pesničky a zažijeme príjemnú a uvoľnenú tanečnú atmosféru! K-POP RANDOM DANCE je forma sociálneho zdieľania nadšenia z existujúcich choreografií v rámci K-POPových skladieb. Ide o formu jamu podobnú iným tanečným kultúram, ako Dancehall alebo Hip-Hop. Slúži ako základný socializačný prvok našej komunity, na ktorom nám bude hrať skvelá slovenská DJka Noona!

SCHEDULE:

  • 10:00 - 11:00: WORKSHOP - Oleg🇸🇰
  • 11:00 - 12:00: WORKSHOP - Max🇦🇹
  • 12:00 - 14:00: BREAK
  • 14:00 - 15:00: WORKSHOP - Jeremy🇬🇧
  • 16:00 - 17:00: PREDNÁŠKA
  • 17:00 - 18:00: WORKSHOP - Max🇦🇹
  • 18:00 - 19:00: WORKSHOP - Oleg🇸🇰
  • 19:00 - 20:00: BREAK
  • 20:00 - 21:00: K-POP RANDOM - DJ Noona 

Eventom ťa bude sprevádzať chlapčenské trio top lektorov:

Oleg (Oleg Knyazev) 🇸🇰: Lektor K-POPu pôsobiaci v RDS ART GROUP a zakladateľ prvej profesionálnej K-POP skupiny na Slovensku - krOWN. Lektorovaniu sa venuje už viac rokov, učil aj v tanečnej škole City Dance, ako aj rôznych K-POP cover skupinách a tanec vyučoval aj na festivaloch Pohoda a Grape. Spolupracuje s kórejskou ambasádou a reprezentuje šírenie kórejskej tanečnej kultúry na Slovensku. Pôsobí aj ako porotca na K-POP tanečných súťažiach a pracuje v neziskovej organizácii K-LIFE SLOVAKIA.

Max (Maximilian Leitner) 🇦🇹: Profesionálny tanečník z Rakúska, momentálne pôsobiaci v tanečnej skupine United, ktorá je známa niekoľkonásobnými výhrami vo svetoznámej tanečnej súťaži DanceStar. Pôsobí aj ako coverista vo Viedni, jeho zázemie tvoria primárne pouličné štýly a pôsobí dlhšiu dobu aj ako lektor na Slovensku. Jeho skupina vyhrala prvé miesto na K-Pop World Festival 2023 vo Viedni. 

Jeremy (Jeremy Lee) 🇬🇧: Profesionálny lektor a tanečník z Veľkej Británie, ktorý pôsobí na K-POP tanečnej scéne v Londýne. Učí v rôznych tanečných štúdiách, jedným z nich je aj štúdio BASE, čo je najprestížnejší priestor na tanečný rozvoj na svetovej úrovni. Pôsobí taktiež aj ako choreograf, ktorý má znalosti v mnohých tanečných štýloch pouličnej sféry a je členom spolku LoveKPOPDanceLondon, ktorý pôsobí ako hlavný šíriteľ tohto tanečného štýlu v Británii.

Cena za celý event je 39 €.

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Balet ADV

Otvorená hodina v trvaní 90 min a hodina nad 8 €

Balet ADV
Ľudové tance

Kurz

Ľudové tance
Reggaeton

Otvorená hodina

Reggaeton
Balet INT

Kurz

Balet INT
Balet BEG

Kurz

Balet BEG
Hip-Hop

Otvorená hodina

Hip-Hop
Waacking

Otvorená hodina

Waacking
Grooves

Otvorená hodina

Grooves
Bachata BEG
Pre začínajúcich
cvičencov

Otvorená hodina

Bachata BEG
Breakin

Otvorená hodina

Breakin
icon facebook icon instagram icon youtube