Zadajte minimálne 3 znaky

Herečka a muzikálová speváčka, ktorej vášňou nie sú len divadelné dosky či televízne seriály, ale aj výučba spevu v Muzikálovej akadémii. Deti s ňou pracujú na svojom hlase už odmalička. 

Dominiku poznáš ako umelkyňu zo známych seriálov či divadelných predstavení na Novej scéne. Vyštudovala Konzervatórium v Bratislave, po ktorom sa rozhodla v štúdiu pokračovať a zvolila si klasický tanec pre deti na VŠMU HTF. Momentálne študuje herectvo na divadelnej fakulte VŠMU v Bratislave. Dominika miluje divadlo, a preto ju môžeš stretnúť na Novej scéne už od jej úplných začiatkov. Začínala muzikálom Zhŕňajova nevesta a Zimná rozprávka. Prvá veľká rola prišla neskôr v muzikáli Ôsmy svetadiel v réžii Jána Ďurovčíka. Nepozná však len ten domáci trh, ale aj ten zahraničný. Napríklad v Prahe si zahrala v muzikáli Hamlet, v muzikáli Casanova či  v muzikáli Adéla ješte nevečeŕela. V divadle Nová scéna účinkuje v muzikáli IAGO.

Dominika miluje herectvo, ale rovnako jej srdce bije aj pre spev. Práve ten s radosťou vyučuje aj u nás v Muzikálovej akadémii. Svoje skúsenosti a rady zdieľa s detičkami, ktoré majú ambície stať sa malými a neskôr veľkými spevákmi. 

Prejsť k rezervácii

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube