Erikin profesor v nej podnietil nielen chuť spievať pred publikom, ale zároveň aj chuť odovzdávať svoje skúsenosti ďalej. Zamiluj si jej hodiny spevu v Muzikálovej akadémii. 

Spontánna a energická Erika bude v tebe budovať pozitívny vzťah k spevu a naučí ťa spievať so srdcom. Účinkovala vo viacerých inscenáciách ako napríklad Rigoletto či Manon Lescaut v SND. Stala sa členkou Offstage zboru v divadle Nova scéna, v ktorom ju môžete počuť v predstaveniach Turandot, Iago, Mamma Mia alebo The Bodyguard. Od roku 2022 vykonáva funkciu výkonnej riaditeľky Komornej opery Bratislava. V roku 2010  absolvovala koncertné turné v Juhokórejskom Soule ako reprezentantka Slovenska. O rok neskôr mala možnosť účinkovať na letnom opernom open-air festivale v rakúskom Gars am Kamp v inscenácii Bizetovej Carmen v réžii Karola Drgáča. V roku 2012 účinkovala na opernom festivale v rakúskom St. Margarethen s rovnakým operným titulom v réžii Róberta Hertza.

Napriek všetkým pracovným príležitostiam ostala Erika verná nielen aktívnemu pôsobeniu ako speváčka, ale aj pedagogike, ktorú miluje. Najviac dôležité je pre ňu pozitívne naladenie, úprimnosť a priama spätná väzba. 

 

Prejsť k rezervácii

Motto: "Nevládzeš? Tak pridaj!" 

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Balet ADV

OH

Balet ADV
Contemporary

OH

Contemporary
Bootyful

OH

Bootyful
Pilates

OH

Pilates
Latino Fit Dance

OH

Latino Fit Dance
Muzikálový tanec

OH

Muzikálový tanec
Port de Bras

OH

Port de Bras
Ľudové tance

KURZ

Ľudové tance
Heels Choreo

OH

Heels Choreo
Broadway Jazz

OH

Broadway Jazz

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube