Od deviatich rokov vie, že s tancom ide všetko ľahšie, a preto sa snaží lásku k tancu naučiť aj najmenších. Dôveruj Evke a prihlás svoje dieťa na kurz baletu výhradne pre deti. 

Evka sa tancu venuje intenzívne od svojich deviatich rokov. V rámci svojej tanečnej praxe sa začala venovať výučbe baletnej prípravy detí v predškolskom a školskom veku. Práca s deťmi Evku napĺňa a jej cieľom je učiť deti milovať tanec so všetkým čo skrýva. Evka u nás vedie detské hodiny baletu, avšak taktiež je aj súčasťou známej svetelno-tanečnej show TronGirls spolu s ďalšími našimi lektorkami Monnush a Hankou Vidovou. Vďaka jej úspechom v tanečnom svete precestovala krajiny ako Čína, Spojené Arabské Emiráty, Veľká Británia a mnoho ďalších. Vidieť ju môžete aj na divadelných doskách či rôznych eventoch.

Po ukončení konzervatória tancovala Evka v ľudovom súbore Lúčnica. Jej vášeň a chuť rozvíjať sa v tanci pokračovala na Vysokej škole múzických umení v Bratislava v odbore didaktika klasického tanca. Za svoju kariéru trénovala baletnú prípravu, tanečnú prípravu pre najmenších, ale bola taktiež súčasťou krasokorčuliarskeho klubu. 

Prejsť k rezervácii

Motto: "Trpezlivosť ruže prináša."

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube