Evka odporúča divadlo všetkým ako nástroj sebapoznania. Miluje divadlo, vymýšľať príbehy a tvoriť s deťmi jedinečné divadelné svety. 

Evka je našou lektorkou herectva, kde na hodinách pripravuje deti na ich pôsobenie na divadelných doskách. Vyštudovala herectvo na konzervatóriu a Vysokej škole muzických umení. Hrala v rôznych divadlách na Slovensku aj v nemeckom Hannoveri, kde tiež študovala. Zahrala si v českom, poľskom aj rakúskom filme a v televíznych seriáloch. Evku napĺňa tvoriť s deťmi a učit sa od nich. Miluje divadlo, vymýšľať príbehy, učiť sa používať svoj hlas, telo, pohyb, rekvizity a kostýmy, či vytvárať si rôzne magické čarovné svety, do ktorých sa môžeme vnárať a prevteliť sa tak do rôznych zázračných bytostí a postáv. Vo svojom živote používa meno Eva Solea. Toto umelecko-spirituálne meno k nej prišlo na kanárskych ostrovoch v roku 2018. Posledné roky sa popri herectve venovala spevu, kde si vyskúšala rôzne žánre ako jazz, pop či mantry. Precvičovala jogu, acro jogu, dabovala, učila deti v škole hudbu a pohyb. Venuje sa tiež detskému projektu Surikaty, kde tvorí autorské piesne, choreografie, videá aj letné tábory. Naďalej precvičuje jogu, spieva, hrá na klavíri, ukulele a gitare. Odporúča divadlo všetkým ako nástroj sebapoznania. 

Prejsť k rezervácii

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube