Liana ťa na jej hodinách aktívnej meditácie naučí ako prepojiť hlavu a srdce. Ukáže ti ako spoznať samého seba a vnímať svoj plný potenciál.

Liana prijala po pobyte v Oshovom meditačnom rezorte v Indii meno “Safi Adarsha”, čo znamená "Čisté zrkadlo". Toto spojenie doslova odzrkadľuje stav jej vedomia, a preto vám môže veľmi jednoducho poskytnúť náhľad na samého seba ako “skratku” k odblokovaniu sa. Jej najväčšou školou je realita, v ktorej učiteľmi sme sami sebe naozaj všetci. Avšak k tomu, aby človek dokázal vnímať svoj plný potenciál, je veľmi dôležité sa naučiť vedome vypínať hlavu a opäť začať naplno vnímať svoju intuíciu. Preto meditačné techniky, ktoré ako jediná oficiálne prináša na Slovensko, sú tou cestou, ktorá by mohla pomôcť každému človeku v dnešnom uponáhľanom svete bez ohľadu nato, či tomu verí alebo nie. Cieľom by mal byť tzv. nový človek, ktorého Osho nazval “Zorba-Buddha”, pretože na túto Zem sme si to prišli v prvom rade užiť, ale tak aby sme neubližovali ostatným, a najmä sami sebe. 

Liana je autorkou knihy F*ck The System, Make Love: (R)evolúcia Vedomia. Pracovne pôsobila dlhé roky v médiách ako napríklad v STV, TA3, Tv JOJ, v Tv Markíze, či v Tv Nova. 

 

Prejsť k rezervácii

Motto: „Tancuj tak veľa, ako dokážeš...spievaj! A neber veci tak seriózne, je zábavné byť nažive, je zábavné sa modliť, je zábavné meditovať!“ (Osho)

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube