Venuje sa rozvoju športu, kultúry, umenia a vzdelania prostredníctvom bojových umení. Je tvorcom trojpiliera Telo & Myseľ & Spoločnosť. Prídi si vyskúšať bojový tanec capoeira s Martinom.

Martin ťa u nás v RDS Art Group prevedie úžasnými hodinami capoeira. Už vyše 20 rokov sa venuje rozvoju športu či umenia prostredníctvom bojových umení pod hlavičkou Academia Universum. V roku 2019 mu bolo udelené vyznamenia Športovec roka - Tréner a v roku 2020 ďalší titul Športovec roka - OSOBNOSŤ. Okrem týchto prestížnych ocenení mu bolo odovzdané navyššie ocenenie brazílskej vlády ORDEM DE RIO BRANCO, hodnosť Oficial. Ocenenie symbolizuje dlhoročnú prácu prostredníctvom, ktorej sa mu podarilo šíriť brazílsku kultúru po celej krajine a zároveň posúvať a pomáhať ďalším generáciám. Martin v roku 1996 okúsil prvý kontakt s bojovým umením - karate a odvtedy stavia na svojich základoch.Následne vyskúšal bohové umenie AIKIDO, pri ktorom zostal dodnes. Momentálne je držiteľom majstrovského stupňa 3. dan a pôsobí v domácom klube v Bratislave. 

Prejsť k rezervácii

Motto: "Keď sa človek naučí: vidieť a nielen pozerať, počuť a nielen počúvať, hovoriť a nielen rozprávať, tak v tom okamihu začne žiť a nielen prežívať."

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

icon facebook icon instagram icon youtube