Zadajte minimálne 3 znaky

Na hodinách s Pauli sa budeš cítiť ako na pravom celosvetovom stage, pretože netancuješ len telom, ale aj dušou. Pri tvorbe choreografií myslí na detaily a každý pohyb je dobre premyslený. 

Paulína je tanečníčka od útľeho detstva, odkedy sa vzdeláva v tejto oblasti nielen na domácej scéne, ale aj v zahraničí. Ako známa tanečníčka sa podieľala na známych TV show, účinkovala vo videoklipoch či vystupovala v divadelných predstaveniach. Face of the Year, Chartshow, Kríštáľové krídlo či Srdce pre deti. Tu všade si mohla/mohol Pauli vidieť. Okrem iného bola súčasťou päťmesačného turné muzikálu Rómeo a Júlia.

Pauli je súčasťou RDS už 11 rokov, čiže od jeho založenia. Na hodinách s Pauli, či už Diva Style in Heels alebo Stage Dance, sa môžeš tešíť na choreografie so zmyslom pre detail, rytmiku a sálu zaplníte zmyselnými pohybmi. Okrem výborného pocitu z tanca, odídeš z hodín plný temperamentu a poriadnej dávky energie. Pauli ťa namotivuje a poriadne naladí tancovať s chuťou. 

Prejsť k rezervácii

Motto: "Vášeň ťa dostane všade."

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
19:00
OH
Otvorená hodina

19:40 - 20:40

  • Pauli
20:00
OH
Otvorená hodina

20:10 - 21:10

  • Pauli

Streda

OH
Otvorená hodina

19:40 - 20:40

Štvrtok

OH
Otvorená hodina

20:10 - 21:10

OH

Otvorená hodina

K

Kurz

W

Workshop

OH+

Otvorená hodina v trvaní 90 min a hodina nad 8 €

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube