Súťažný tanec učaroval Veronike svojou rôznorodosťou. Aj preto je lektorkou našej súťažnej skupiny The Wave. Vedie však aj kurz pre deti, či otvorené hodiny Broadway Jazz a Muzikálový tanec.

Veronika vedela už na vysokej škole, že práve trénerstvo so špecializáciou na tanečné disciplíny (IDO) bude jej poslaním. Počas svojej praxe si prešla rôznymi tanečnými štýlmi, no najviac zo všetkých jej zarezonoval jazzový, klasický, moderný tanec a show dance. Pri tvorbe choreografií preto kladie dôraz na techniku. Pre Veroniku je nielen na tanečných tréningoch, ale aj mimo nich dôležitá vzájomná spokojnosť medzi trénerom, dieťaťom a rodičom a nastavená dôvera. A tak či už chceš súťažiť alebo nie, na hodinách s našou Veronikou si nájde to pravé orechové a jazzové naozaj každý fanúšik tanečných štýlov, akých je ona sama. 

Veronika má za sebou mnohé úspešné súťaže. Je viacnásobná majsterka Slovenska v show dance, vicemajsterska Slovenska v show dance DUO a na konte má tiež finálové umiestnenie na medzinárodných súťažiach.

Prejsť k rezervácii

Motto: „Každý deň tancuj tak, akoby to mal byť tvoj posledný tanec.“  

 

 

Pre uskutočnenie rezervácie sa prosíme prihláste a vyberte niektorú z výhodných členských kariet, permanentky alebo jednorazového vstupu. :)

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube