Od deviatich rokov vie, že s tancom ide všetko ľahšie, a preto sa snaží lásku k tancu naučiť aj najmenších. Dôveruj Evke a prihlás svoje dieťa na kurz baletu výhradne pre deti. 

Evka sa tancuje venuje intenzívne od svojich deviatich rokov. V rámci svojej tanečnej praxe sa začala venovať výučbe baletnej prípravy detí v predškolskom a školskom veku. Práca s deťmi Evku napĺňa a jej cieľom je učiť deti milovať tanec so všetkým čo skrýva. Evka u nás vedie detské hodiny baletu, avšak taktiež je aj súčasťou známej svetelno-tanečnej show TronGirls spolu s ďalšími našimi lektorkami Monnush a Hankou Vidovou. Vďaka jej úspechom v tanečnom svete precestovala krajiny ako Čína, Spojené Arabské Emiráty, Veľká Británia a mnoho ďalších. Vidieť ju môžete aj na divadelných doskách či rôznych eventoch.

Po ukončení konzervatória tancovala Evka v ľudovom súbore Lúčnica. Jej vášeň a chuť rozvíjať sa v tanci pokračovala na Vysokej škole múzických umení v Bratislava v odbore didaktika klasického tanca. Za svoju kariéru trénovala baletnú prípravu, tanečnú prípravu pre najmenších, ale bola taktiež súčasťou krasokorčuliarskeho klubu. 

Motto: "Trpezlivosť ruže prináša."

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
15:00
OH
OH

15:00 - 16:00

Balet deti 6-9
  • Evka

Streda

OH
OH
Balet deti 6-9

15:00 - 16:00

OH

OH

K/OH

KURZ / OH

DH

Muzikálová Akadémia

DOH

OH - detská hodina

TS

TANEČNÉ SKUPINY

K

KURZ

Rezervácie sú dostupné pre prihlásených užívateľov. Pre rezerváciu otvorených hodín je zároveň potrebné mať zakúpený vstup/členstvo alebo permanentku v sekcii Obchod.

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube