Na hodinách s Pauli sa budeš cítiť ako na pravom celosvetovom stage, pretože netancuješ len telom, ale aj dušou. Pri tvorbe choreografií myslí na detaily a každý pohyb je dobre premyslený. 

Paulína je tanečníčka od útľeho detstva, odkedy sa vzdeláva v tejto oblasti nielen na domácej scéne, ale aj v zahraničí. Ako známa tanečníčka sa podieľala na známych TV show, účinkovala vo videoklipoch či vystupovala v divadelných predstaveniach. Face of the Year, Chartshow, Kríštáľové krídlo či srdce pre deti. Tu všade si mohla/mohol Pauli vidieť. Okrem iného bola súčasťou päťmesačného turné muzikálu Rómeo a Júlia.

Pauli je súčasťou RDS už 11 rokov, čiže od jeho založenia. Na hodinách s Pauli, či už Heels alebo Diva Choreo, sa môžeš tešíť na choreografie so zmyslom pre detail, rytmiku a sálu zaplníte zmyselnými pohybmi. Okrem výborného pocitu z tanca, odídeš z hodín plný temperamentu a poriadnej dávky energie. Pauli ťa namotivuje a poriadne naladí tancovať s chuťou. 

Motto: "Vášeň ťa dostane všade."

Čas Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18:00
OH
OH

18:05 - 19:05

Diva Style in Heels
  • Pauli
19:00
OH
OH

19:10 - 20:10

Stage Dance
  • Pauli

Streda

OH
OH
Stage Dance

19:10 - 20:10

Štvrtok

OH
OH
Diva Style in Heels

18:05 - 19:05

OH

OH

K/OH

KURZ / OH

DH

Muzikálová Akadémia

DOH

OH - detská hodina

TS

TANEČNÉ SKUPINY

K

KURZ

Rezervácie sú dostupné pre prihlásených užívateľov. Pre rezerváciu otvorených hodín je zároveň potrebné mať zakúpený vstup/členstvo alebo permanentku v sekcii Obchod.

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube