Zadajte minimálne 3 znaky

Nech tvoj hlas pozná celý svet

Späť

Dom umenia, to nie je len miesto pre tanec, herectvo, spev a cvičenie. V Dome umenia nájdeš jedinečné nahrávacie štúdio VOX POPULI. V profesionálne zariadenom štúdiu môžeš nahrávať svoje podcasty, piesne, ale aj vyskúšať hlasový koučing či zažiť ŠKOLU DABINGU. 

Kurz, Škola dabingu 

ŠKOLA DABINGU bude prebiehať vo Vox Populi už od marca pod vedením Ivana Lacu.  Ivan Laca je dabingový režisér s dlhoročnými skúsenosťami aj ako dabingový herec. Hlas Ivana Lacu môžeš poznať z rozprávok ako Autá, Hľadá sa Nemo, či z filmu Zelená míľa alebo Muži v čiernom. Nielen v týchto, ale v stovkách ďalších známych produkcií sa Ivan Laca podieľal či už ako herec alebo režisér. 

Škola dabingu je určená pre dve vekové skupiny, a to pre deti do 10 rokov a následne pre všetkých nad 10 rokov. Nauč sa základy dabingovej práce a spoznaj zábavnou formou rôzne artikulačné a rezonančné cvičenia, vďaka ktorým si dokonale rozcvičíš ústa, ktoré sú základným nástrojom pre každého dabléra. Počet miest na tento výnimočný kurz je limitovaný, tak sa neváhaj ty alebo tvoje dieťa prihlásiť už dnes. 

Všetky ďalšie informácie o kurze nájdeš tu: 
https://www.rdsartgroup.sk/hodiny-rds-art-group/skola-dabingu-do-10r 
https://www.rdsartgroup.sk/hodiny-rds-art-group/skola-dabingu-od-11r 

Alebo rovno zavolaj na recepciu, ktorá ti dá všetky potrebné informácie +421 910 373 373.  

Nahrávacie štúdiu, VOX Populi 

Stále hľadáš priestor pre svoj podcast? Už nemusíš. Vox Populi je pripravené na dych berúce rozhovory, zaujímavé témy a špeciálnych hostí. Využi dokonalý zvuk, ktorý u nás, na Laurinskej 14 dostaneš. 

Môžeš si u nás nahrať aj výnimočnú zvučku, voice over do reklamy či dokonca teambuilding, pri ktorom sa rozhodne s partiou zabavíte, napríklad aj pri samotnom dabingu. V nahrávacom štúdiu je ti plne k dispozícií náš zvukový inžinier, ktorý sa s radosťou postará, aby práca v štúdiu bola príjemná s dokonalým výsledkom. 

Individuálne hodiny, Hlasový koučing 

Na sile tvojho hlasu záleží, a to nemusíš byť ani spevák či dabingový herec. Práca s hlasom je dôležitá aj pri prezentáciách na kongresoch či porade, pretože častokrát tvoj prejav môže rozhodnúť. Spoločne sa vieme pozrieť na všetky aspekty hlasového prejavu, ako intonácia, sila hlasu, významy vo vetách, či prácu s dychom. Ak si nevieš rady s trémou, poradíme ti techniky ako ju zvládať, aby neovplyvnila tvoj výkon. Napíš nám a nastavíme ti individuálne hodiny, kde na všetkom spoločne popracujeme.

Počujeme sa na Laurinskej 14.

Vyber si miesto pre seba či svoj event 

Prenájom priestorov
icon facebook icon instagram icon youtube