Zadajte minimálne 3 znaky

Prenájom priestorov

Každý si u nás
nájde svoj priestor

Dom umenia RDS Art Group ponúka veľa možností na zaujímavé eventy, tanečné workshopy a battle, športové podujatia, televízne projekty, videoklipy známych umelcov, módne prehliadky či vernisáže, ale aj firemné konferencie, teambuildingy a prednášky. Rozmanitosť farieb a pestrosť materiálov dáva tomuto miestu priestor na kreatívne vyžitie a tvorivosť pre objektív fotografa. Veríme, že sa toto miesto v centre Bratislavy stane domovom nejedného kreatívca, tanečníka alebo akéhokoľvek človeka, ktorý chce realizovať svoje sny.

Prenajať priestor

Súkromné oslavy

Tanečné a športové eventy

Konferencie

Vystúpenia

Tematicky ladené sály

Každá zo sál má svoje zameranie a je určená na tanec, yogu či silové a kondičné tréningy. Priestranná yogová sála „Atlas“ ponúka priestor na relax, kde sa budete vedieť uvoľniť a načerpať sily. V zadnej časti sa nachádza masážna kója so sprchou. Interiér zložený z drevených prvkov dotvára nezameniteľnú atmosféru. Baletná sála je ladená do čistých bielych farieb so zrkadlami a farebným klavírom. Jej povrch tvorí biely baletizol, ktorý zapadá do celého konceptu ženského princípu. Ďalšie dve sály vás upútajú farebnými neónovými stenami a stropom, v kombinácii s čiernou farbou a drevenými parketami. V každej sále je ozvučenie. Sály si viete prenajať na hodinu, pol dňa alebo celý deň. Možnosti a voľné termíny s vami radi prejdeme. Stačí ak nám napíšete na booking@rdsartgroup.sk alebo vyplníte formulár nižšie.

Eventový priestor
s galériou

Na najvyššom poschodí nájdeš priestranný eventový priestor s galériou. Vysoký industriálny strop dáva možnosť tu zorganizovať podujatie akéhokoľvek tipu. Disponuje veľkou sálou so zrkadlami a hnedým baletizolom. V zadnej časti sa nachádza zázemie. Galéria s balkónom po celom obvode je miestom ako stvoreným na vernisáž, prípadne catering. Na bočnej strane je balkón s výhľadom na bratislavský hrad a historické centrum. Po obvode je zabezpečené odvetrávanie a v zadnej časti sociálne zariadenia. Kapacita sály s galériou je 300 ľudí.  

 

RDS Art Group
Oslava narodenín
Live Premena 2022
Live Kids s Janym Landlom
Priestory Domu umenia
Nahrávacie štúdio Vox Populi

Teambuildingy

Nahrávacie štúdio

PR eventy

Fotenia, nakrúcania

Nahrávacie štúdio
Vox Populi 

Ponor sa s nami do kreatívneho prostredia Domu umenia RDS Art Group aj vďaka nášmu nahrávaciemu štúdiu. Ide o profesionálne, vysokokvalitné a špecializované nahrávacie štúdio, kde sa zameriavame na nahrávanie, hudobnú produkciu a postprodukciu. Sme pripravení poskytnúť služby reklamným agentúram, umelcom, moderátorom, ako aj bežným ľuďom, ktorí majú ambície svoje projekty posunúť na vyšší level. V prípade záujmu, napíš na studio@rdsartgroup.sk a radi sa pozrieme spoločne na tvoje zadanie. 

Viac o Nahrávacom štúdiu

Gym – workoutová sála

Okrem tanečných sál ponúka Dom umenia RDS Art Group aj workoutovú miestnosť so zmäkčeným povrchom, kde si viete pohodlne zacvičiť a dostať sa do formy. Sála He, ako workoutová sála, je vybavená bežiacimi pásmi, air bike-mi, stacionárnym bicyklom či boxerskými mechmi. Nájdeš tam samozrejme aj rôzne činky, jednoručky, závažia, kettlebell či iné pomôcky. Využívať ju môžeš sám alebo s osobným trénerom, mimo našich hodín v rozvrhu, kedy môže patriť sála iba tebe. Cena za 60 min prenájmu je 7 €. V prípade záujmu, kontaktuj našu recepciu prostredníctvom e-mailu recepcia@rdsartgroup.sk

 

 

Vybehni z kancelárie
za zážitkami

Zaži s kolegami teambuilding, na ktorý budeš ešte dlho spomínať. Radi ti v našom Dome umenia pomôžeme pripraviť aktivity podľa tvojich predstáv. V rámci programu môžeš u nás zažiť energiu tanečných hodín, box, yogu či dopriať si masáž. S kolegami si tiež môžeš vyskúšať výškovú akrobaciu, kde si s noblesou zalietaš na šáloch. Vďaka nahrávaciemu štúdiu sa premeň s kolegami na dabingových hercov alebo naspievaj  firemnú hymnu či obľúbenú skladbu. Dom umenia RDS ART Group sa stane pre teba miestom, kde zabudneš na pracovné povinnosti a zažiješ s kolegami množstvo zábavy. V prípade záujmu nám napíš na booking@rdsartgroup.sk 

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie

Prenajať
priestory

Newsletter
odoberajte nás

icon facebook icon instagram icon youtube