Členstvo
už od 55 € mesačne!

V RDS máme tanečné hodiny a cvičenia pre celú rodinu aj kamarátov. Tanec aj cvičenie si však zaslúži pravidelnosť. U nás si môžeš vybrať. V ponuke máme na výber mesačné alebo trojmesačné členstvo či 10 vstupovú permanentku. Zakúpiť si môžeš aj jednorazový vstup na otvorenú tanečnú hodinu alebo cvičenie za 8 €. (platný cenník od 01.07.2022)

Kúpiť členstvo alebo permanentku
Vyše 30 tanečných štýlov a cvičení
Hodiny pre deti aj dospelých
Kvalifikovaní taneční lektori
Čisté a moderné priestory

Tanečné kurzy pre deti

V detských kurzoch sa deti naučia milovať tanec rovnako ako my. V ponuke sa zameriavame na hodiny Tanečnej prípravy (5-7, 8-9 rokov), kde deti získavajú pohybovú zručnosť a osvojujú si správne držanie tela, Balet (5-8 rokov), Jazz Basic (9-11 rokov), Modern Jazz (12-16 rokov), hip hopové hodiny Street Dance (6-10 rokov) alebo tiež lekcie Capoeiry (8-12 rokov, 13-19 rokov). Tanec už však nie je jediná aktivita, ktorú u nás deti v podobe kurzov nájdu. Vďaka fúzii s Muzikálovou akadémiou môžu u nás vyskúšať aj kurz herectva či spevu.

Nové kurzy začínajú už 19. septembra. 

Vybrať kurz

Kurzy pre dospelých

Pre tých, ktorí majú záujem sa jednému tancu venovať pravidelne a užívať si ten pocit z progresu, máme aj ponuku tanečných kurzov pre dospelých. Vybrať si môžeš Balet (úroveň BEG alebo INT), párový spoločenský tanec Hustle, ktorý vznikol v 70-tych rokoch v kluboch v NYC (úroveň BEG alebo INT), Tango argentino založené na vzájomnom vnímaní partnerov, hudby a ich osobností (vhodné pre jednotlivcov aj páry) alebo sa v tanci môžeš vrátiť k našim koreňom a vybrať si Ľudové tance plné rytmiky, temperamentu a estetiky. 

Nové kurzy začínajú už v septembri. 

Kúpiť kurz

Špičkoví lektori na svetovej úrovni

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie

Štýlové priestory
na prenájom

Riešite prenájom priestorov na konferenciu, workshop alebo event? Urobte to vo veľkom štýle. V našich nových priestoroch vám ponúkame nezameniteľnú atmosféru a profesionálne služby.

Zistiť viac
icon facebook icon instagram icon youtube