Zadajte minimálne 3 znaky

Kto sme

KROWN 왕관 je prvá profesionálne vedená K-POP zameraná skupina na Slovensku. Jej primárnym cieľom je šíriť kórejskú tanečnú kultúru prostredníctvom vystúpení a shows, ako aj výučbou choreografií alebo prednášaním o rôznych témach spätých s danou kultúrou. Na tanečnom rozvoji a výchove budúcich profesionálnych performerov sa budú podieľať tí najlepší lektori zo Slovenska, ako aj zo zahraničia.

Stať sa členom

Tanečné štýly, s ktorými sa stretneš na tréningoch

Tanečná skupina je primárne zameraná na reprezentáciu a šírenie kórejskej kultúry, čo znamená, že sa tu stretneš primárne so štýlom K-POP. Je dôležité vedieť, že K-POP ako taký sa skladá a je ovplyvnený rôznymi štýlmi, ako Hip-Hop, Afro, House a Reggeaton, ako aj Commercials. S každým z týchto štýlov sa môžeš v skupine stretnúť, ako aj s mnoho ďalšími! Nakoľko je skupina zameraná na kórejskú kultúru ako celok, nebudeš tancovať iba na K-POP, ale aj K Hip-Hop, K-R&B a mnoho ďalších!

 

Trénujeme 3x do týždňa, pričom sú treningy zamerané na tvorbu choreografií, výučbu rôznych tanečných štýlov a jeden tréning navyše bude zameraný na stavanie formácii na vystúpenia a tvorenie pestrého repertoáru.

K-POP na eventoch

Ako honorovaní performeri vystupujeme na rôznych komerčných udalostiach. Či už sa jedná o tanečné vstupy a rozhovory v Televízii JOJ alebo v Teleráne, eventy pre Kórejskú ambasádu a spoločnosť Samsung, či rôzne tanečné a festivalové udalosti. Popri vystupovaní taktiež šírime kórejskú tanečnú kultúru prostredníctvom pohybových workshopov na medzinárodných festivaloch ako Pohoda, či Grape. 

 

S nezabudnuteľnými shows sa môžeš stretnúť aj na udalostiach, ktoré organizuje RDS Art Group, ako Summer Show alebo Christmas Show a mnoho ďalších. Cieľom skupiny je vychovať skvelých performerov a budovať na skrytých talentoch, ako aj poskytnúť základy tanečníkom, vďaka ktorým sa neskôr môžu uchytiť v tanečnej brandži.

K-POP Day
Ranné noviny na Jojke
Teleráno

Buď súčasťou komunity

Popri exkluzívnych tréningoch ťa v rámci členstva čakajú aj voľné vstupy na ktorúkoľvek otvorenú hodinu z ponuky Riverpark Dance School! Nebudú chýbať ani workshopy so skvelými tanečníkmi zo zahraničia, alebo špeciálne eventy, vďaka ktorým spoznáš kórejskú kultúru ešte bližšie!

 

Každoročne ťa čakajú aj nadupané tanečné eventy ako K-POP DAY (celodenný tanečno-edukačný event s workshopmi o kórejskej kultúre) alebo IDOL WEEK (týždenný tanečný event plný intenzívnych K-Pop lekcií). S lektorom Olegom ťa popri všetkom čaká aj mnoho ďalších špeciálnych eventov, no naučíš sa aj tvoriť kostýmy či robiť make-up.

Lektori K-POP

Chcem sa stať
členom KROWN

icon facebook icon instagram icon youtube