Staň sa
hviezdou pódií!

Na hodinách herectva a spevu pod vedením skúsených lektorov ako Mirka Marčeková, David Árva, Dominika Richterová, Zuzana Hrvoľová, Dušan Kaprálik a ďalší, zdokonalíme tvoj talent, pripravíme ťa na muzikálové produkcie, divadelné či televízne konkurzy alebo prijímacie skúšky.

Stať sa členom

Momentálne u nás prebiehajú kurzy pre deti, mládež aj dospelých, ktorým poskytujeme komplexnú výchovu. Navyše vďaka tomu, že odteraz patríme pod RDS Art Group, vznikla nová možnosť rozvíjať sa aj na hodinách tanca s Riverpark Dance School. Ale nemusíš mať strach, Muzikálová akadémia nie je určená iba profesionálom. Radi privítame každého, kto chce raz stáť na doskách, ktoré "znamenajú svet".

 

Medzi našich úspešných absolventov patria napríklad Nela Pocisková, David Hartl, Kristína, Patrik Vyskočil či Alžbeta Bartošová.

Práca s dychom, hlasom a intonáciou

Príprava na konkurzy, prijímacie skúšky

Základy hereckej práce, javiskový pohyb a prejav

Operné, muzikálové a pop skladby

SPEV

Cieľom našich kurzov je zdokonaliť techniku práce s hlasom, intonáciu a dýchanie ako u profesionálnych umelcov, tak aj u začínajúcich žiakov či nadšencov. Pomôžeme ti s rozospievaním sa pred predstaveniami, pripravíme ťa na profesionálnu kariéru alebo len vylepšíme tvoj spev zo sprchy.

 

Na hodinách sa budeme zameriavať na svetový muzikálový repertoár, operný spev, ale aj popovú tvorbu. Členovia Muzikálovej akadémie si môžu vybrať medzi individuálnymi a skupinovými hodinami. Zároveň máme v ponuke aj jedenkrát do týždňa kurz, kde sa naučíš základy hry na bicie, doprevádzanie sa s gitarou alebo hru na klavír (keyboard).

Herectvo

Začni cestu za tvojím hereckým snom spolu s nami na hodinách herectva. Spoločne si prejdeme základy herectva ako sú javiskový prejav či pohyb, až po správne uchopenia scenára, vžitie sa do role a popracujeme aj na práci s textom. S prejavom pred kamerami alebo divákmi súvisí aj tréma. Preto sa na našich hodinách venujeme aj technikám ako s ňou efektívne pracovať na pľaci. Študentom zabezpečujeme individuálny prístup a kurz vie navštevovať každý bez rozdielu na vek.

 

Skupinové hodiny vedú jedna z legiend divadelných dosiek Dušan Kaprálik, či mladé, talentované herečky Dominika Richterová a Veronika Lackovičová. 

VYŠE 20 TANEČNÝCH ŠTÝLOV POD JEDNOU STRECHOU

Tanečné hodiny

HLASOVÝ KOUČING

Nemusí byť z teba hneď herec či spevák, ale na sile tvojho hlasu môže častokrát záležať. Či už ťa čaká dôležitá prezentácia pred klientom, vystupovanie na dôležitej porade alebo kongrese, tvoj prejav vie rozhodnúť. Spoločne sa vieme pozrieť na všetky aspekty hlasového prejavu, ako intonácia, sila hlasu, významy vo vetách, či prácu s dychom. Ak si nevieš rady s trémou, poradíme ti techniky ako ju zvládať a neovplyvnila tvoj výkon. Napíš nám a nastavíme ti individuálne hodiny, kde na všetkom spoločne popracujeme. 

Lektori Muzikálovej akadémie

Chcem sa stať
členom Muzikálovej akadémie

icon facebook icon instagram icon youtube