Zadajte minimálne 3 znaky

TOTO SME MY

Cool Kids je slovné spojenie, ktoré dokonale vystihuje hip hopovú tanečnú zložku nášho umeleckého zoskupenia RDS Art Group. Pridať sa k nám môžu všetci, ktorí milujú pouličné tanečné štýly. Vítané sú všetky deti od 6 rokov až po tie, ktoré sa ako deti cítia a majú už aj svoje. Naši špičkoví lektori ti na hodiny prinesú množstvo energie a naučia ťa vnímať tanec komplexne po všetkých jeho stránkach. 

 

Stať sa členom

Štýlové tréningy

Ako hovorí manažérka a choreografka skupiny Sofka Ravasová: " V Souljame chceme, aby mal každý priestor nájsť to svoje, a preto je otvorenosť tanečným štýlom pre nás kľúčová." Preto si na hodinách zatancuješ streetdance-ové štýly ako hip hop, house dance, popping či locking. Pestrosť tréningom dodáva aj waacking, vogue alebo dancehall. Lektori takto obohacujú tvoj pohybový slovník a kreativitu, čo následne využiješ vo freestyle, ale aj v choreografiách.

 

Trénujeme 3x do týždňa a jeden tréning máme vždy zameraný na freestyle, kde pracujeme na tvojom osobnom rozvoji.

Tanečné vystúpenia 

Spolu s deťmi vystupujeme na rôznych eventoch. Doprevádzali sme napríklad Majka Spirita či Dominiku Mirgovú, otvárali zelenú strechu bratislavskej hlavnej autobusovej stanice Nivy alebo tancovali aj na Benefičnom workoute Janyho Landla. 

 

V Riverpark Dance School sme tiež organizovali RDS Battle, kde ako tanečník opustíš svoju komfortnú zónu a vyskúšaš si, aké je to ísť sám za seba. Každý rok vystupujeme na pódiu spolu s ostatnými zložkami zoskupenia RDS Art Group v rámci Summer a Christmas show.

Zlúčením sa pod jednou strechou so Slovenským divadlom tanca a Muzikálovou akadémiou sa nám otvárajú nové možnosti spojené s divadlom, čím podporujeme náš hlavný cieľ - viesť deti a tanečníkov všetkými umeleckými smermi. 

Promo video 2024
Souljam by RDS Art Group
Souljam kabinet
Summer choreo
Green Light Choreo by Sofka Ravas
Souljam ft. Majk Spirit
Hip Hop Choreo by Simon Šinka

ŽIJEME TANCOM

Nudiť sa tu nebudeš ani mimo tréningov, pretože našu tanečnú skupinu vnímame ako komunitu. Presne preto organizujeme workshopy a battle s domácimi aj zahraničnými tanečníkmi. Navyše naši tanečníci majú automaticky zvýhodnené vstupné na ktorúkoľvek otvorenú hodinu z ponuky Riverpark Dance School, ako aj workshopy, ktoré organizujeme. 

 

Každoročne na konci leta rozprúdime atmosféru v Stupave na SOULJAM Hip Hop KEMPE, ktorý sa stal obľúbenou udalosťou aj mimo našej tanečnej skupiny.

S multitalentovanou lektorkou Sofkou budeš objavovať nové hranice aj pri tvorbe kostýmov a zúčastníš sa rôznych fotení či nakrúcaní tanečných klipov.

SOULJAM Hip Hop KEMP
RDS Battle
Souljam X-MAS PARTY 2022

Lektori Souljam

Chcem sa stať
členom Souljam

Zostaňme 
v kontakte

icon facebook icon instagram icon youtube