Zadajte minimálne 3 znaky

Kto sme

Na začiatku boli tri dievčatká, ktoré milovali tanec a chceli sa mu venovať naplno. Založili tak skupinu Lollipops, ktorá sa začala ihneď rozrastať. Dnes u nás žije tancom vyše 100 detí vo všetkých vekových kategóriách, ktoré súťažia so skupinou doma aj v zahraničí, alebo vystupujú v divadle či na rôznych eventoch. Už však nie sú viac krehké lízatká Lollipops, pretože naskočili na vlnu tvrdej driny a vznikla tak skupina The Wave by RDS ART Group. 

Stať sa členom Naše tanečníčky

Štýl našim tréningom nechýba

Na tréningoch ťa skúsené lektorky budú učiť choreografie, v ktorých nebude chýbať moderný a jazzový tanec či show dance. V týchto tanečných štýloch skupina The Wave súťaží na domácich či zahraničných súťažiach. Svoje miesto má u nás aj gymnastika, ktorá je neodlúčiteľnou súčasťou tréningového procesu, lebo buduje flexibilitu (moderná gymnastika) a silu (športová gymnastika).

Trénujeme podľa úrovne 3-5 krát do týždňa a tanečníci sú rozdelení do skupín podľa veku na mini (4-6 r.), detskú (7-11 r.), juniorskú (12-15 r.) a hlavnú vekovú kategóriu (16-32 r.). Dostať sa k nám vieš prostredníctvom konkurzu alebo skúšobnej hodiny.

Keď pódium patrí nám

Pripravovať sa budeš u nás na domáce a zahraničné súťaže, ale aj na rôzne zaujímavé eventy, spolupráce či divadelné predstavenia. Vystúpili sme napríklad na Bratislavských módnych dňoch, otvorení výstavy 7 hlavných hriechov a 7 cností v Slovenskom rozhlase, a tiež otvorení výstavy Najlepší slovenský obraz 2000-2022 či na Olympijskom festivale Tokio 2020 v Xbionic Sphere. Zúčastnili sme sa tiež projektu integrácia Slnko svieti na všetky deti rovnako. 

 

Máme za sebou rôzne natáčania videoklipov, ale aj filmov ako napríklad Šťastný nový rok. Naši tanečníci si tiež vyskúšali divadelné dosky v muzikáli Škola ro(c)ku alebo inscenácii Cigáni idú do neba. Spolu s nami zažiješ teda rôznorodé vystúpenia, ktoré každé bude mať svoje čaro a odídeš z neho so skúsenosťami a zážitkom na celý život. 

Girls
All that jazz
Perspective
It's Britney
The End

ÚSPECHY

The Wave sa každoročne poctivo pripravuje na sezónu súťaží. Z Majstrovstiev Slovenska 2021 sme si odniesli 8 titulov majstra Slovenska a dosiahli sme aj 20 umiestnení v rámci 2. a 3. miesta. Majstrovstvá Európy sa v roku 2021 konali online, no ani to nás neodradilo a zo súťaže sme si odniesli dva tituly majster Európy v kategóriách detská moderná formácia a juniorské jazzové duo. Naše detské a juniorské moderné skupiny obsadili 2. miesta. 

 

Niekoľko zlatých, strieborných a bronzových medailí sme si odniesli aj z ďalších súťaží ako napríklad Showtime Dance, Tanečná skupina roka, Pohyb bez bariér, Saltare Orbis, ME Showdance Janov (ITA) a iné.

Modern & Jazz World
The Wave - Showreel
Show of hands
Výstava Najlepší slovenský obraz 2020-2022
Výstava 7 hlavných hriechov a 7 cností
Zastav myšlienky
Zvieratá nesmú byť zneužité pre zárobok
Integrácia Čarovný les
Neposlušné gorálky
The Wave - Rebrand
LolliCup 2020
Take it to the top
Hollywood Dance Camp

ŽIJEME TANCOM

The Wave je tanečná skupina, kde to žije tancom aj mimo tréningov. Členovia našej skupiny majú automaticky zvýhodnené vstupné na ktorúkoľvek otvorenú hodinu z ponuky Riverpark Dance School, ako aj workshopy, ktoré organizujeme. Rovnako sa môžu rozvíjať aj v Muzikálovej akadémii a pridať k tancu spev či herectvo. Každoročne organizujeme rôzne workshopy so známymi zahraničnými či domácimi choreografmi, ktorí rozvíjajú pohybový slovník našich tanečníkov. Privítali sme u nás mená ako Jan Ravnik, Hope Maimane či Bryan Rone.

Navyše naši tanečníci majú automaticky zvýhodnené vstupné na ktorúkoľvek otvorenú hodinu z ponuky Riverpark Dance School, ako aj workshopy, ktoré organizujeme. 

Lektori The Wave

Chcem sa stať
členom The Wave

Zostaňme 
v kontakte

icon facebook icon instagram icon youtube