Zadajte minimálne 3 znaky
Tanec, joga, cvičenie, spev a herectvo

RDS ART GROUP

S kým sa u nás stretneš

Sme partička šialených umeleckých duší, ktorým ku šťastiu chýbala už len strecha nad hlavou. Tú sme práve dokončili a naše brány domu umenia sú otvorené pre všetky umelecké duše bez rozdielu.

Vytvorili sme fúziu pod názvom RDS ART Group, kde spájame tanec, spev, hru na hudobné nástroje, herectvo a cvičenie. Ide o umelecké zoskupenie, v ktorom nájdeš Riverpark Dance School s ponukou tanečných a cvičiacich hodín pre nadšencov pohybu, naše dve tanečné skupiny The Wave a Souljam a tiež Muzikálovú akadémiu, kde vás špičkoví lektori naučia spev a herectvo. Pod našou strechou pôsobí aj tanečno-divadelné teleso Slovenské divadlo tanca vedené Jánom Ďurovčíkom. Naše brány sú otvorené pre malých aj veľkých, profesionálov aj začiatočníkov.

Zobraziť rozvrh
Viac ako 30 tanečných štýlov a cvičení
Tanečné skupiny
Spev, herectvo a hlasový koučing
Špičkoví lektori
RDS ART Group
Riverpark Dance School
Slovenské divadlo tanca - Škola ro(c)ku
Christmas show 2022: Vianoce nám nie sú ukradnuté
Summer show 2022: World of art
Podcast RDS ART Group: Po Špičkách
Dom umenia Time to perform
Rezervuj si čas pre seba
Nahrávacie štúdio Vox Populi
Reportáž o Dome umenia

Špičkoví lektori
na svetovej úrovni

Čo u nás nájdeš

Už od dverí sa pripravte na večne usmiaty, priam vyrehotaný personál. Od rána do večera je ti k dispozícii sedem nádherných tanečných a cvičiacich sál, nahrávacie štúdio a tanečný obchod, ktorý nájdeš aj priamo tu na webe. Pohodlne sa môžeš usadiť aj na recepcii, kde si vychutnáš skvelú kávu Nespresso, čaj či zdravé sladkosti pre športovcov. Svoj zážitok môžeš zdieľať priamo z hodín aj vďaka free wifi zóne. Máme pre teba pripravené kvalitne vybavené šatne a vyše 50% zľavu na parkovanie v Garáži Opera (prvé dve hodiny za 4 eurá). Bez problémov však u nás odstavíš aj svoj bicykel alebo kolobežku, pretože nám CO2 nie je ľahostajné. 

 

Zoznám sa u nás s ľuďmi, pre ktorých je tanec, cvičenie, či spev a herectvo rovnakou vášňou ako pre teba. 

Recepcia s príjemným personálom

7 tanečných sál a nahrávacie štúdio

Kvalitne vybavené šatne so sprchami

Zvýhodnené parkovanie

Aké hodiny ponúkame a pre koho sú určené

Ponúkame najširšiu škálu cvičiacich a tanečných hodín v podobe kurzov alebo otvorených hodín (OH) pre deti aj dospelých. Rozšírili sme naše portfólio aj pre mužov, ktorí si chcú prísť zaboxovať, zabicyklovať, zabehať alebo sa pohrať s činkami. Hodiny sú určené pre úplných začiatočníkov ale aj profesionálov. Každý si u nás príde zaručene na svoje. Učiť ťa budú len tí najlepší z najlepších. Výberu lektorov sme totiž venovali veľa času a tešíme sa, že ti môžeme dopriať tú najvyššiu kvalitu. 

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie

Štýlové priestory

na prenájom

Riešite prenájom priestorov na konferenciu, workshop alebo event? Urobte to vo veľkom štýle. V našich nových priestoroch vám ponúkame nezameniteľnú atmosféru a profesionálne služby.

Zistiť viac
icon facebook icon instagram icon youtube