Zadajte minimálne 3 znaky
Tanec, joga, cvičenie, spev a herectvo

RDS ART GROUP

S kým sa u nás stretneš

Dom umenia v centre Bratislavy, v ktorom nájdete Riverpark Dance School so širokou ponukou tanečných hodín, cvičenia a jógy.  Tanečné skupiny The Wave, Souljam a krOWN. Taktiež Muzikálovú akadémiu, v ktorej vás špičkoví lektori pripravia na pôsobenie na doskách, ktoré znamenajú svet. Dom umenia, to je aj tanečno-divadelné teleso Slovenské divadlo tanca pod vedením Jána Ďurovčíka. Hodiny môžu navštevovať malí aj veľkí, úplní začiatočníci, ale aj profesionáli. Či už si chcete prísť zaboxovať, zabicyklovať, zabehať alebo sa pohrať s činkami, je pre vás k dispozícii moderný gym. Sprevádzať hodinami vás budú najlepší z najlepších. V RDS ART Group nájdete okrem moderných tanečných sál aj nahrávacie štúdio, v ktorom sa priučíte dabingovému remeslu alebo si nahráte skladbu či voice over. 

Nechajte sa unášať rytmom umenia. 

Zobraziť rozvrh
Viac ako 30 tanečných štýlov a cvičení
Tanečné skupiny
Spev, herectvo a hlasový koučing
Špičkoví lektori
RDS ART Group
Riverpark Dance School
Slovenské divadlo tanca - Škola ro(c)ku
Dom umenia Time to perform
Nahrávacie štúdio Vox Populi
Podcast RDS ART Group: Po Špičkách
Rezervuj si čas pre seba
The Wave - Jazz & Modern World
RDS Awards - Christmas show 23
World of art - Summer show 22
Vianoce nám nie sú ukradnuté - Christmas show 22
Souljam - Promo video 24
Reportáž o Dome umenia
Priestory Domu umenia RDS ART Group

Špičkoví lektori
na svetovej úrovni

Čo u nás nájdeš

Už od dverí sa pripravte na večne usmiaty, priam vyrehotaný personál. Od rána do večera je ti k dispozícii sedem nádherných tanečných a cvičiacich sál, nahrávacie štúdio a tanečný obchod, ktorý nájdeš aj priamo tu na webe. Pohodlne sa môžeš usadiť aj na recepcii, kde si vychutnáš skvelú kávu Nespresso, čaj či zdravé sladkosti pre športovcov. Svoj zážitok môžeš zdieľať priamo z hodín aj vďaka free wifi zóne. Máme pre teba pripravené kvalitne vybavené šatne a vyše 50% zľavu na parkovanie v Garáži Opera (prvé dve hodiny za 4 eurá). Bez problémov však u nás odstavíš aj svoj bicykel alebo kolobežku, pretože nám CO2 nie je ľahostajné. 

 

Zoznám sa u nás s ľuďmi, pre ktorých je tanec, cvičenie, či spev a herectvo rovnakou vášňou ako pre teba. 

Recepcia s príjemným personálom

7 tanečných sál a nahrávacie štúdio

Kvalitne vybavené šatne so sprchami

Zvýhodnené parkovanie

Aké hodiny ponúkame a pre koho sú určené

Ponúkame najširšiu škálu cvičiacich a tanečných hodín v podobe kurzov alebo otvorených hodín (OH) pre deti aj dospelých. Rozšírili sme naše portfólio aj pre mužov, ktorí si chcú prísť zaboxovať, zabicyklovať, zabehať alebo sa pohrať s činkami. Hodiny sú určené pre úplných začiatočníkov ale aj profesionálov. Každý si u nás príde zaručene na svoje. Učiť ťa budú len tí najlepší z najlepších. Výberu lektorov sme totiž venovali veľa času a tešíme sa, že ti môžeme dopriať tú najvyššiu kvalitu. 

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie

Štýlové priestory

na prenájom

Riešite prenájom priestorov na konferenciu, workshop alebo event? Urobte to vo veľkom štýle. V našich nových priestoroch vám ponúkame nezameniteľnú atmosféru a profesionálne služby.

Zistiť viac
icon facebook icon instagram icon youtube