Zadajte minimálne 3 znaky

Zaži denný letný tábor s RDS Art Group

Späť

Leto plné zážitkov prichádza! V spolupráci s Letnou akadémiou ti prinášame dva turnusy denného tábora pre deti a mladých. Individuálny prístup, množstvo zábavy a krásnych spomienok priamo v centre Bratislavy. Program je starostlivo rozdelený na všetky dni s dôrazom na edukáciu, zážitok z celého tábora, ako aj všeobecný rozvoj detského organizmu. Opičie dráhy, pohybové hry, zdravotné cvičenia či kondičné tréningy pre malých aj veľkých. 

Súčasťou Domu umenia je aj Muzikálová akadémia, s ktorou deťom a mladým predstavíme divadelný svet. Spolu s nami okúsia herectvo, vyskúšajú si hru na hudobných nástrojoch, ako aj spoznajú prácu v nahrávacom štúdiu. So všetkými účastníkmi nahráme aj táborovú skladbu, takže sa všetci máme na čo tešiť. S lektormi tanečnej školy sa naučíme tanečné choreografie. Veľkú časť dňa budeme aj vonku na vzduchu a navštívime medickú záhradu či farmu so zvieratkami a množstvo iného. Počas celého tábora je zabezpečená strava ako aj pitný režim. Všetky výlety sú v cene tábora. 

Denný športovo-kreatívny tábor 

  • I. turnus 17.7. - 21.7.2023
  • II. turnus 14.8. - 18.8.2023

Cena: 195,- € (možnosť súrodeneckej zľavy)

Prihlášku si môžeš vyzdvihúť priamo na našej recepcii, kde si rovno tábor vieš aj zakúpiť. V prípade potreby, vieme zaslať prihlášku záujemcom aj mailom a tábor uhradia na vopred zaslaný IBAN.

Rezervácie a info: recepcia@rdsartgroup.sk alebo telefonicky na +421 910 373 373 

Ďakujeme za prejavenú dôveru počas celých uplnynulých rokov na denných, ako aj pobytových táboroch.

icon facebook icon instagram icon youtube