BTS FLX 2022 popping a hip hop battle

Späť

Začiatkom júna našim domom umenia otriasol streetový event plný workshopov a battle-ov, vďaka ktorým sme sa v centre mesta cítili ako v Amerike. Tanečný parket doslova horel a tanečnú sálu zaplnili tanečníci, lektori či porotcovia z vyše 15-tich krajín sveta. BTS FLX 2022 s nádychom medzinárodnej pouličnej párty sa niesol v znamení tanečných štýlov hip hop a popping. Prvý deň čakal tanečníkov nabitý program plný workshopov, zamerených okrem tanca, aj na vnímanie hudby, rytmu a beatu. Nové poznatky si mohli účastníci otestovať hneď na druhý deň v šesť hodinovom maratóne battle-ov.

Počas víkendu si v uliciach Bratislavy mohol stretnúť tanečníkov a porotcov svetových mien. Robozee, ktorý hodnotil popping battle či Moniku Laskarzewsku prezývanú Zurek, ktorá si posvietila na hip hopových sólo tanečníkov.  Špeciálnym popping hosťom bol Shawn Plague z Veľkej Británie a hip hopovú zložku prišiel podporiť tanečník Comics.

Celým eventom hostí sprevádzal tanečník a náš lektor T-boy, ktorý bol zároveň zodpovedný za celú organizáciu tohto tanečného eventu. "Bola to neskutočná energia, ktorá sa nevidí každý deň. Level a štýl tanečníkov nám dal inšpiráciu, na ktorú len tak nezabudneme," zhodnotil T-boy. My sa tešíme, že sme toho boli súčasťou a že naše priestory mohli hostiť event, kde sa stretli tanečníci, ktorí cítia hudbu každým kúskom tela.

Pridaj sa na T-boyove hodiny Grooves (popping) a budúci rok to môžeš byť aj ty, čo budeš tancovať o prvé miesto. Táto komunita ťa zaručene pohltí a stane sa tvojou druhou rodinou. 

icon facebook icon instagram icon youtube