Zadajte minimálne 3 znaky

Masáže

Dopraj svojmu telu kvalitný reštart

Ponuku služieb v RDS ART Group sme rozšírili aj o niekoľko druhov masáží, pretože vieme, že okrem fyzickej aktivity, potrebuje telo aj reset. Dopraj si oddych či si po tréningu, alebo náročnom dni v práci. Myslíme aj na rodičov, ktorých deti u nás navštevujú pravidelné tréningy a ponúkame im spôsob ako efektívne využiť čas, kedy čakajú, kým ich ratolesť skončí na sále. Na masáž k nám môže prísť naozaj ktokoľvek, kto ma záujem dopriať si čas iba pre seba. Stačí, keď si prostredníctvom recepcie zarezervuješ termín 48 hodín vopred. 

Mám záujem o masáž

Druhy masáží

Rezervuj si masáž podľa tvojho gusta. Vybrať si môžeš:

 • klasickú,
 • športovú,
 • relaxačnú masáž,
 • bankovanie,
 • maderotherapiu,
 • terapiu intuitívnym dotykom,
 • thetahealing
 • masáž magnéziovým olejom.

Je na teba či máš záujem o celotelovú masáž alebo masáž chrbta a šije. K dispozícii máme našu ponuku masérov, ktorí majú bohaté skúsenosti a radi vymasírujú každý tvoj sval. Ceny sa pohybujú od 35 € za 30 minútovú masáž, avšak samozrejme si vieš zvoliť aj 60 či 90 minútovú verziu. Pre viac informácií kontaktuj prosím našu recepciu mailom alebo telefonicky. 

 • Masáže a terapie

 • Športová masáž

   

  Športová masáž je druh klasickej masáže, pri ktorej sú hmaty, ich rýchlosť, intenzita a poradie, prispôsobené konkrétnemu cieľu v príprave organizmu na športový výkon. U športovcov je veľmi žiadaná na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži. Ak sa vykonáva táto masáž pred športovým výkonom, masér využíva silnejší tlak a rýchle masérske hmaty na zahriatie (prekrvenie) svalov. Ak chcete uvoľniť a zregenerovať unavené a namáhané svaly po fyzickej záťaži, využíva sa jemné relaxačné trenie. 

 • Klasická masáž 
   

  Klasická masáž – pozitívne vplýva psychiku, odbúrava stres a napätie. Za klasickú masáž sa považuje stláčanie či stimulácia mäkkých častí svalov, pričom dochádza k hĺbkovému uvoľneniu svalov. Cieľom je navodiť harmóniu tela i mysle, ale i zvýšenie odolnosti organizmu či prevencia pred možnou bolesťou spôsobenou stuhnutiu niektorej partie tela. Zároveň prispieva k prekrveniu pokožky, čo vplýva i na správnu rekonvalescenciu svalov a podieľa sa taktiež na lepšom vyplavovaní odpadových látok z celého organizmu.

 • Relaxačná masáž 

   

  Relaxačná masáž prináša uvoľnenie a podporuje naše zdravie. Lieči stres a citové traumy. Ruky maséra sa pohybujú plynule po celom tele masírovaného a dochádza tak k účinku liečivej energie dotyku. Cieľom relaxačnej masáže je vyvolať stav celkovej relaxácie a hĺbkového uvoľnenia. 

 • Bankovanie

   

  Bankovanie je jednou z najstarších metód tradičnej čínskej medicíny. Aplikuje sa prisatím baniek na kožu pacienta vďaka vzniknutému podtlaku. Účinky ovplyvňujú celé telo, zlepšuje sa ním krvný obeh, zlepšuje sa tok lymfy, znižuje sa bolesť, uvoľňujú sa svalové spazmy. Banky majú taktiež výrazné detoxikačné účinky. 

 • Terapia THETAHEALING® 

   

  ThetaHealing® je komplexná meditačná a uzdravujúca technika, ktorá umožňuje hlbokú a zároveň okamžitú zmenu vo vašom osobnom živote, v partnerstve, vzťahoch, v práci, zdraví, atď., vďaka ktorej môžete prežívať plnohodnotný, radosťou naplnený život. ThetaHealing® pracuje s presvedčeniami, programami uloženými hlboko v našom podvedomí a umožňuje nájsť a odhaliť nepotrebné negatívne programy, presvedčenia a vzorce správania, ktoré následne nahrádza pozitívnymi. Toto umožňuje využívať naplno schopnosti, zručnosti, prirodzené nadanie, ktoré sú v každom z nás a pozitívne napredovať v živote. Jej účinky sú okamžité a je vhodná pre každého. 

  Pre informácie o cene, kontaktuj prosím našu recepciu. 

 • Terapia Intuitívnym dotykom
   

  Táto terapia blahodárne pôsobí na uvoľnenie svalstva aj nervového systému. Pri každej terapii sa zameriavame na konkrétneho človeka a jeho aktuálne mentálne, fyzické a emočné rozpoloženie. Vnímame prúdenie energie a nasledujeme jej pohyb pomocou dotyku a tlaku, ktorý si samotné telo pýta. Prostredníctvom dotyku, prípadne sprievodných slov (ak to situacia vyžaduje), pomáhame človeku nájsť v sebe pocit uvoľnenia, pokoja, bezpečia a hlbokej relaxácie. Cieľom tejto terapie je nadviazať hlbší vzťah so sebou, zharmonizovať sa na všetkých úrovniach, podporiť samoliečebné procesy a načerpať energiu. Zameriavame sa na proces, preto zvykneme kombinovať viaceré techniky a nechávame sa viesť intuíciou.

  Pre informácie o cene, kontaktuj prosím našu recepciu. 

 • Terapia na podporu ženskej energie 
   

  Žena pre Ženu v hlbokom pochopení "láskavej pozorovateľky", sprievodkyne v plnej koncentrácii s vnímavým dotykom, vedomá hraníc dotýkanej. Budeme uvoľňovať jemnosť, ženskosť, rozpúšťať emocionálne bloky a vytvárať prepojenie so svojou vnútornou ženou. Terapia zahŕňa: olejovú masáž nôh, chrbta, šije, masáž hlavy, masáž prsníkov pre zdravie a krásu, uvoľňovanie napätia z oblasti panvy, a krížov, rozprúdenie sexuálnej energie na liečenie ženských orgánov, či uvoľnenie nervového systému hrejivým dotykom. Masáž je v prvom rade intuitívna a vníma hranice, preto záleží od každej individuálne, na čo je jej telo pripravené a čo potrebuje. Prosím majte toto na pamäti a vedzte, že keď bude vaše telo vravieť: "nie! Tam sa ma nechytaj", napriek tomu, že vaše ústa vravia: "to je v pohode", budem počúvať vaše telo.

  Pre informácie o cene, kontaktuj prosím našu recepciu. 

 • Terapia na podporu mužskej energie 
   

  Dopraj si poriadnu silovú masáž v spojení s úplnou jemnosťou a podporným dotykom, ktorým ťa budeme sprevádzať k hlbokej relaxácii. Budeme uvoľňovať napäté svalstvo a stuhnuté fascie, ktoré ti bránia vo voľnom pohybe a svalovom raste. Zameriame sa na oblasť sedacieho svalstva, chrbta, šije, hrudného koša, ramien a rúk, pričom plynule prejdeme do relaxačnej masáže dlaní a hlavy, ktorá upokojí tvoj nervový systém a utíši myseľ. Na záver - skrz dlane - v jemnom, intuitívnom dotyku, vnímajúc hranice a pohyby tvojho tela, ťa budeme podporovať v načerpávaní novej sviežej energie, ktorá povzbudzuje samoozdravné mechanizmy celého organizmu a podporuje mužskú silu.

  Pre informácie o cene, kontaktuj prosím našu recepciu.

   

 • Masáž s magnéziovým olejom 
   

  Aplikácia magnézia cez pokožku má oveľa vyššiu vstrebateľnosť ako tablety, preto jeho efekt je oveľa viditeľnejší. Veľmi priaznivo pôsobí na uvoľnenie svalového napätia či už chronického alebo na svalovicu. Nedostatok magnézia má dokonca súvis s bolesťou v krížoch. Magnézium - Horčík je nenahraditeľný pre množstvo telesných funkcií, vrátane prenosu nervových impulzov, tvorby zubov a kostí, svalových sťahov, antagonizáciu vápnika a znižuje nadmerné množstvo hladiny kortizolu v krvi. Deficitom horčíka trpí väčšina populácie, na čo vplýva najmä jeho nedostatok v potrave, tráviace problémy a stres. Dnes vám každý lekár odporučí suplementáciu horčíka na predchádzanie srdcovocievnym ochoreniam alebo proti svalovým kŕčom, no málo kto vám povie, že jeho nedostatok spôsobuje aj iné závažné ochorenia. V zásade platí, že čím skôr obnovíme hladinu horčíka, tým skôr sa budeme cítiť lepšie. Zvýšenie príjmu tohto makrominerálu by preto mal byť prvým krokom k zlepšeniu zdravia každého človeka. S nedostatkom horčíka súvisí aj úzkosť, nervozita, strach.

  Pre informácie o cene, kontaktuj prosím našu recepciu.

Maséri

Pavel Očoveji

Masírovaniu sa začal venovať počas štúdia na Strednej zdravotníckej škole v Srbsku. Ako masér má možnosť pomáhať ľuďom. Je to práca, ktorá ho napĺňa a plánuje sa v nej aj naďalej zdokonaľovať. Pôsobil v rehabilitačnom centre Rehabilica v Bratislave, kde získaval dôležité skúsenosti.

Veronika Valachovičová

Veronikine maderotherapie nie sú len obýčajné masáže, ale v prvom rade ide o terapiu, ktorá lieči tvoj lymfatický systém. Ten má v každom tele dôležitú úlohu a je nevyhnutné, aby fungoval správne. Maderotherapia nie je len masáž, ktorá ti vypne pokožku či zbaví ťa celulitídy.

Viktor Čepček 

Viktor začal študovať masérsku školu, aby sa naučil chápať svoje telo, jeho mechanizmy, a tým mu vedel pomôcť udržať rovnováhu. Venuje sa relaxačným olejovým, športovým a myofasciálnym masážam či ich kombinácii.

Linda Vlachová

Tréningy a terapie vedie tak, aby človek vedel vnímať svoje telo vždy a všade v úplnom prepojení. Venuje sa dotykovým terapiám, liečeniu ThetaHealing®, kraniosakálnej terapii a intuitívnému dotyku - masážam zameraným na proces.

Tatiana Kubovič

Popri štúdiu na VŠ sa začala Tatiana venovať okrem fyzioterapie a klasickej masáže aj maderoterapii. Tento druh masáže/terapie si okamžite zamilovala a venuje sa mu nepretržite až dodnes. Miluje pohyb či už vo fitku, na yogamatke alebo všeobecne ako posun v živote.

 

Mám záujem o masáž

icon facebook icon instagram icon youtube