Masáže

Dopraj svojmu telu kvalitný reštart

Ponuku služieb v RDS ART Group sme rozšírili aj o niekoľko druhov masáží, pretože vieme, že okrem fyzickej aktivity, potrebuje telo aj reset. Dopraj si oddych či si po tréningu, alebo náročnom dni v práci. Myslíme aj na rodičov, ktorých deti u nás navštevujú pravidelné tréningy a ponúkame im spôsob ako efektívne využiť čas, kedy čakajú, kým ich ratolesť skončí na sále. Na masáž k nám môže prísť naozaj ktokoľvek, kto ma záujem dopriať si čas iba pre seba. Stačí, keď si prostredníctvom recepcie zarezervuješ termín 48 hodín vopred. 

Mám záujem o masáž

Druhy masáží

Rezervuj si masáž podľa tvojho gusta. Vybrať si môžeš:

  • klasickú,
  • športovú,
  • relaxačnú masáž,
  • bankovanie
  • maderotherapiu.

Je na teba či máš záujem o celotelovú masáž alebo masáž chrbta a šije. K dispozícii máme našu ponuku masérov, ktorí majú bohaté skúsenosti a radi vymasírujú každý tvoj sval. Ceny masáží sa pohybujú od 35 € za 30 min, avšak samozrejme si viete zvoliť aj 60 či 90 minútovú celotelovú masáž. Pre viac informácií kontaktujte prosím našu recepciu. 

Maséri

Pavel Očoveji

Masírovaniu sa začal venovať počas štúdia na Strednej zdravotníckej škole v Srbsku. Ako masér má možnosť pomáhať ľuďom. Je to práca, ktorá ho napĺňa a plánuje sa v nej aj naďalej zdokonaľovať. Pôsobil v rehabilitačnom centre Rehabilica v Bratislave, kde získaval dôležité skúsenosti.

Veronika Valachovičová

Veronikine maderotherapie nie sú len obýčajné masáže, ale v prvom rade ide o terapiu, ktorá lieči tvoj lymfatický systém. Ten má v každom tele dôležitú úlohu a je nevyhnutné, aby fungoval správne. Maderotherapia nie je len masáž, ktorá ti vypne pokožku či zbaví ťa celulitídy.

Zuzana Horňáková

Maderotherapii sa venuje vyše roka. Nakoľko sa pred tým 9 rokov venovala pedikérstvu a masáži chodidiel, tento typ masáže Zuzku veľmi zaujal. Prostredníctvom tejto terapie pomáha mužom aj ženám s rôznymi zdravotnými komplikáciami. 

Viktor Čepček 

Pokiaľ chceš dosahovať svoje ciele v pohybe, je potrebné dopriať telu a mysli dostatočný odpočinok. Viktor začal študovať masérsku školu, aby sa naučil chápať svoje telo, jeho mechanizmy, a tým mu vedel pomôcť udržať rovnováhu. Venuje sa relaxačným olejovým, športovým a myofasciálnym masážam či ich kombinácii.

Mám záujem o masáž

icon facebook icon instagram icon youtube