Zadajte minimálne 3 znaky

Buď členom prvej K-POP skupiny na Slovensku!

Späť

Chceš patriť do prvej profesionálnej K-POP tanečnej skupiny na Slovensku? Pridaj sa k nám a buď aj ty členom krOWN. Zaži kórejskú tanečnú kultúru na vlastnej koži prostredníctvom tréningov a tanečných vystúpení. Neváhaj, prihlás sa ešte dnes a zúčastni sa konkurzu!

Konkurz sa uskutoční 24. septembra o 14:00 v našich priestoroch na Laurinskej 14. Konkurz sa bude skladať z dvoch častí - v tej prvej sa naučíš choreografiu, ktorú na mieste odučí náš lektor Oleg a v druhej časti budú všetci účastníci podelení do dvojíc, kedy budú mať určitý časový limit na spoločné vytvorenie choreografie na pesničku, ktorá bude taktiež stanovená na mieste. Na konkurz nie je potrebné si nič priniesť a ani sa naň predčasne pripraviť. 

Skupina trénuje trikrát do týždňa, kedy sa na každom tréningu zameriava na tanečnú techniku, rôzne tanečné štýly, ako aj kondičné cvičenia a dodatočne má ešte jeden tréning, kedy s tanečníkmi tvorí tanečný repertoár na budúce tanečné vystúpenia a eventy. Aj napriek tomu, že skupina oficiálne začína až od októbra, má za sebou už rôzne skusenosti a projekty, ako napríklad vystúpenie na festivale Grape a Pohoda, tanečná show pre Samsung, ako aj rôzne výstupy v telke. Viac o skupine krOWN sa dočítaš TU. Ak máš záujem prihlásiť sa na konkurz, stačí poslať mail na krown@rdsartgroup.sk kde nám pošleš svoje meno, vek a telefónne číslo. 

Staň sa súčasťou a poď sa s nami spoločne rozvíjať!

icon facebook icon instagram icon youtube