Zadajte minimálne 3 znaky

Čo ťa čaká v Dome umenia počas mája

Späť

Dopraj si čas pre seba a vychutnaj si všetko, čo ti Dom umenia ponúka. Počas mája sa môžeš tešiť na jedinečné workshopy, ktoré ti rozhodne doprajú radosť z pohybu.

Bootyful | SUNDAY SESSION 14.5. 

Dopraj svojmu telo poriadny tréning s obľúbenou lektorkou Misi 14.5. na SUNDAY SESSION v Dome umenia na Laurinskej 14. Bootyful workout sa ti postará o dokonalé spevnenie zadných partií tvojho tela. Užiješ si 90 minút, počas ktorých začnete zahrievaním svalov poriadnym warm up-om, špeciálnej rozcvičky, booty buildingu a na záver nezabudnete na dôležitý strečing. Vyformuj si svoju postavu a uži si nedeľňajšie poobedie plné ženskej sily a energie. 

Prihlásiť sa môžeš priamo TU

Párová joga s Miou a Marekom | WORKSHOP 20.5. 

Vychutnaj si jedinečný workshop párovej jogy s Miou a Marekom 20. mája na Laurinskej 14. Zažiješ niečo, čo nedosiahneš sám. Ide o komplexné cvičenie vhodné pre každého, kto chce objaviť ďalšie dimenzie pohybu, komunikácie a hravosti vo dvojici. Spoločne sa naučíte niečo o dotyku a ako ho dokázať pochopiť. 

Na tento sobotňajší workshop nie je podmienkou prísť s partnerom, vítaný je naozaj každý. Prihlásiť sa môžeš priamo TU

Latino Ladies style s Dominikou Roškovou | SUNDAY SESSION 21.5. 

Dominika Rošková prinesie do Domu umenia výnimočný tanečný workshop Latino Ladies Style. Sunday session bude zameraná na cvičenie a prvky, ktoré rozpohybujú tvoje ženské telo v rytme latinsko-amerických tancov. Naučíš sa tanec rumba obohatený o populárne prvky salsy a pop kultúry. Výsledkom bude choreografia, ku ktorej sa počas workshopu dopracuješ. Dominiku môžeš poznať z televíznych obrazoviek z úspešnej show Let’s Dance. Dominikine srdce odmalička patrí tancu a rozhodne ti odovzdá jej „tanečné ja“, aby si pocítil/a tú rôznorodosť, ktorú ti tanec ponúka. 

Prihlásiť sa môžeš TU

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ SPOJENÝ S NÁBOROM 28.5. 

Príď 28. mája  do Domu umenia a vychutnaj si ho plnými dúškami. Dom umenia v sebe ukrýva jedinečnú fúziu tanca, cvičenia, spevu a herectva. Deň otvorených dverí bude výnimočný v tom, že bude zároveň prebiehať aj nábor do tanečných zložiek, ktoré Dom umenia RDS Art Group má. 

Nábor bude prebiehať do 

  • tanečnej skupiny The Wave by RDS Art Group – kategória MINI 4-7 rokov, 
  • tanečnej skupiny SoulJam by RDS Art Group – pre všetkých od 6 rokov,  
  • detských tanečných kurzov – Balet 5-8 rokov, Tanečná príprava 5-7 rokov, Jazz Basic 9-11 rokov, Modern Jazz 12-16 rokov, Street dance 6-10 rokov, Gymnastika 12-16 rokov, a kurz boxu pre deti 7-11 rokov.

Okrem náboru si môžeš prísť vyskúšať hodiny podľa rozvrhu úplne ZDARMA a taktiež navštíviť Muzikálovú akadémiu, ktorá bude mať otvorené dvere pre všetkých milovníkov spevu, herectva a muzikálového prejavu. Nebude chýbať ani prehliadka nahrávacieho štúdia, v ktorom vznikajú úžasné podcasty a prebieha Škola Dabingu. 

Zapíš si tento termín do kalendára a sleduj naše sociálne siete a web www.rdsartgroup.sk, kde sa postupne dozvieš ďalšie informácie. 

Pozri si celý rozvrh pre všetky tanečné a workout&joga hodiny, pri ktorých môžeš využívať aj výhodné členské karty. 

Vidíme sa na Laurinskej 14. Tešíme sa na všetkých.

 

icon facebook icon instagram icon youtube