Zadajte minimálne 3 znaky

Čo ťa čaká v máji s RDS ART Group

Späť

V máji to bude u nás žiť tancom, cvičením aj herectvom. Čaká na teba novinka v podobe skákania na klokaních topánkach, KAP aktivovanie životnej energie, charitatívna akcia krOWN skupiny Fellowship, fitnes tréning od Olinky Bartalskej, tanečné workshopy, ktoré povedie tanečník Sashe z Čiech a workshop filmového herectva, na ktorom stretneš Dana Dangla. 

Pozri si podrobnejší prehľad májových workshopov v Dome umenia: 

Kangoo jump - 04.05.2024

Kangoo Jumps nie je len o cvičení, je to zážitok plný energie a pozitívnej atmosféry. Cvičenie na klokaních topánkach ti umožní precvičiť celé telo, posilniť svaly, zlepšiť vytrvalosť a zároveň si to poriadne užiť. Skákanie na klokaních topánkach je nielen účinným spôsobom cvičenia, ale aj skvelým spôsobom, ako sa zbaviť stresu a načerpať novú energiu.Priprav sa na jedinečný zážitok plný smiechu, hudby a pohybu! Neboj sa vyskúšať niečo nové a pridaj sa k nám. Či už si začiatočník alebo skúsený „skokan“, tento workshop je pre každého! Stačí prísť v pohodlnom oblečení a nezabudni si so sebou priniesť aj kotníkové ponožky a pozitívnu náladu. Lektorka Lucia ti ukáže všetko čo budeš potrebovať, aby si si hodinu užil naplno. Viac info a možnosť prihlásiť sa nájdeš TU.

KAP aktivácia - 11.05.2024 

Nalaď sa na správnu frekvenciu a aktivuj svoju životnú energiu pomocou KAP AKTIVÁCIE. Aktivácia kundalini energie ti dokáže pomôcť na tvojej ceste k sebapoznaniu. KAP je skratkou pre Kundalini Activation Process, čo znamená proces aktivácie energie kundalini. Zakladateľom KAPu je majster Venant Wong, ktorý vie prostredníctvom dotyku aktivovať energetický systém človeka. Každý pociťuje príznaky KAPu vo svojom živote inak, avšak môžeš zažívať nasledovné:

  • prenos neduálnych vyšších stavov vedomia
  • aktiváciu životnej energie
  • uskutočnenie životných zmien, ktorých ste sa doteraz báli
  • viac energie a posilnenie intuície
  • nájdenie stratenej iskry v živote a posuny vo vnímaní reality
  • intenzívnejšie vnímanie pocitov a zmyslov
  • prežitie stavu blaženosti
  • uvoľnenie emočných blokov

Viac informácií a možnosť prihlásiť sa nájdeš TU. Obdaruj blízkeho darčekovým poukazom, ktorý nájdeš v našom e-shope.  

K-POP Fellowship - 11.05.2024 

Tanečná skupina krOWN ťa srdečne pozýva na tanečno-edukatívnu akciu, ktorej primárnym cieľom bude zblíženie komunity a zdieľanie množstva tanečných poznatkov! Už 11.5. sa v priestoroch Domu umenia uskutoční event krOWN: Fellowship. Počas neho budú viesť študenti a performeri zo skupiny 6 tanečných workshopov, kde ťa naučia vlastné choreografie, ktoré vytvorili, no aj originálne K-Pop covers na momentálne hity! Celý event je pod réžiou a dohľadom Olega Knyazeva. Cena za celý event je 12€. Vyzbierané peniaze poputujú na zlepšovanie kvality rôznych eventov, ako napríklad K-Pop Day, Idol Week, či Europe Tour s tanečníkmi z Kórey. Prihlás sa ešte dnes TU.

Feel Your Fit Body - 18.05.2024 

Príď si 18. mája zamakať do Domu umenia so známou trénerkou Oľgou Bartalskou. Na workshope od 10:30-12:00 objaví tvoje telo úplne nový rozmer pohybu. Priprav sa na 45 minútový silovo-intenzívny tréning s vlastnou váhou. Viac informácií a prihlásenie sa nájdeš TU. Obdaruj blízkeho darčekovým poukazom, ktorý nájdeš v našom e-shope.  

Experimental a Contemporary - 19.05.2024 

V nedeľu 19.mája na teba čakajú dva tanečné workshopy pod vedením tanečníka a choreografa Sasheho z Čiech. Sasha je tanečník, performer, lektor a choreograf z Valašského Meziříčí. Aktívne pôsobí a vyučuje tanec predovšetkým v Prahe, ale tiež po celej Českej republike aj v zahraničí (Londýn, Poľsko, Lviv, Riga, Vilnius a Bratislava). Môžeš ho vidieť v hudobných videoklipoch spevákov a raperov ako Aron Piper, Yzomandias, Nik Tendo, Ben Cristovao a ďalší. V Dome umenia povedie dva workshopy: Experimental, kde budú tanečníci objavovať kreativitu, inováciu a slobodu vyjadrovania cez tanec a Contemporary, kde na teba čaká dych vyrážajúca choreografia. Workshopy sú vhodné pre mierne pokročilých tanečníkov od 15 rokov.

Zakúp si oba workshopy za zvýhodnenú cenu 30 € TU alebo obdaruj blízkeho darčekovým poukazom na tieto dva workshopy, ktorý nájdeš v našom e-shope.  

Workshop Filmového herectva - 25. a 26.05.2024 

Workshop Filmového herectva v Dome umenia povedie slovenský producent Dano Dangl,no stretneš sa tu aj s inými zaujímavými menami spred kamery či spoza nej. Počas workshopu budeš mať možnosť aktívne pracovať na konkrétnych úlohách a textoch v rôznych hereckých polohách s koučingom známeho režiséra či herca. Spolupráca s hlavným kameramanom úspešných slovenských projektov ti umožní získať dôležité znalosti a skúsenosti v oblasti filmovej techniky a práce s kamerou. Okrem toho budeš mať príležitosť nahliadnuť do monitoru režiséra a získať cenné pripomienky. Na workshope si vyskúšaš komediálny dialóg, dramatický monológ či akčnú scénu. Okrem toho si z workshopu ponesieš aj cenné výstupy, ktoré ti môžu pomôcť k naplneniu tvojich hereckých snov. 

Pre viac info a podrobnosti prihlásenia klikaj SEM. Zúčastniť sa môžu profesionálni herci so skúsenosťami, študenti umeleckých škôl či herci, ktorí si chcú len zlepšiť prácu na kameru. Workshop je pre všetkých od 15 rokov. 

V máji sa tiež môžeš tešiť na narodeniny Domu umenia. Čakajú na teba otvorené hodiny tanca, cvičenia, spevu či herectva úplne zdarma. Zakrúžkuj si v diári 12.mája a oslavuj spolu s nami. Viac info nájdeš TU.

Preži mesiac lásky v Dome umenia a zamiluj si tanec, cvičenie či herectvo rovnako ako my. Nech si už vyberieš v našom kalendáriku ktorýkoľvek workshop, už teraz sa na teba tešíme a vidíme sa na sále.

icon facebook icon instagram icon youtube