Contemporary workshop | Hope Maimane

Späť

Hope Maimane je tanečník a choreograf pôvodom z Južnej Afriky, no vďaka tancu cestuje po celom svete a hľadá inšpiráciu všade okolo seba. Už v nedeľu 21. augusta zavíta do našich priestorov RDS ART Group na Laurinskú 14 a ty môžeš byť toho súčasťou. Zaži jeho jedinečný koncept workshopu, kde sa naučíš nové prvky štýlu Contemporary a choreografiu, ktorá ťa strhne svojou energiou a emóciou. Workshop trvá hodinu a pol a je určený pre všetkých tanečníkov bez rozdielu na vek. 

Úroveň: Pre-Intermediate / Intermediate

Cena: 14 € (možnosť zakúpiť si vstup priamo z rozvrhu)

Pre viac informácií môžeš kontaktovať našu recepciu mailom na recepcia@rdsartgroup.sk alebo telefonicky +421 910 373 373

Hope je oceňovaný medzinárodný choreograf a tanečník, ktorý sa špecializuje na rôzne štýly, vrátane moderny, jazzu, muzikálu a hip hopu. Patrí medzi najlepších a najúspešnejších choreografov v súťažných disciplínach Medzinárodnej tanečnej organizácie (IDO). V roku 2016 získala jeho choreografia 1. miesto v súťaži IDO Gala Event Best of the Best v rakúskom Grazi. Hope miluje viesť tanečníkov k všestrannosti a snaží sa, aby každý s kým pracuje, našiel v sebe to najlepšie. Objav spolu s Hope-om tvoje maximum a prídi si vychutnať tento jedinečný workshop. 

Aj Váš event môže mať rytmus

Rezervovať tanečné vystúpenie
icon facebook icon instagram icon youtube