Zadajte minimálne 3 znaky

Deň otvorených dverí RDS ART Group | 28. mája

Späť

Dom umenia v sebe ukrýva jedinečnú fúziu tanca, cvičenia, spevu a herectva. Vychutnaj si atmosféru plnú umenia už v nedeľu 28. mája. Naše brány Domu umenia otvoríme už o 14:00. 

Tohtoročný Deň otvorených dverí bude výnimočný aj v tom, že bude zároveň prebiehať nábor do tanečných zložiek, ktoré Dom umenia RDS Art Group má. Vítané sú všetky detičky s rodinami, ktoré milujú pohyb a chceli by sa mu venovať pravidelne, pod profesionálnym vedením tanečných lektorov a choreografov.

Nábor bude prebiehať do: 

  • tanečnej skupiny The Wave by RDS Art Group – kategória MINI 4-6 rokov, 
  • tanečnej skupiny SoulJam by RDS Art Group – pre všetkých od 6 rokov,  
  • detských tanečných kurzov – Balet 5-8 rokov, Tanečná príprava 5-7 rokov, Jazz Basic 9-11 rokov, Modern Jazz 12-16 rokov, Street dance 6-10 rokov, Gymnastika 12-16 rokov, a kurz Boxu pre deti 7-11 rokov.

Počas nedeľného popoludnia sa tu stretneš so známymi umelcami z divadelných dosiek, či televíznych obrazoviek, ktorí ti radi odpovedia na to, čo ťa zaujíma a predstavia koncept našej Muzikálovej akadémie. Tá je určená pre všetkých milovníkov spevu, herectva a muzikálového prejavu. Deti si môžu vyskúšať kurzové hodiny na vlastnej koži. 

V prípade, že sa chceš prihlásiť na nábor do našich tanečných skupín The Wave a Souljam, ozvi sa nám. 

The Wave nábor do kategórie MINI bude prebiehať v čase 16:00-17:00 a prihlásiť sa môžeš priamo mailom na thewave@rdsartgroup.sk. Je potrebné poslať nasledovné údaje: Meno a priezvisko dieťaťa, dátum narodenia, fotka a kontakt rodiča.

Ak si srdcom hip hoper, príď sa nám ukázať od 16:00-17:00. Prihlášku ti dáme priamo na konkurze. Okrem toho na naše tanečné skupiny čakajú battle. Ako každý battle, aj tento potrebuje svojich rozhodcov. V hip hopovom battle bude o víťazovi rozhodovať slovenský raper Ego. 

Okrem náboru si môžeš prísť vyskúšať otvorené hodiny podľa rozvrhu úplne ZDARMA. Tešiť sa môžeš na Čchi Kung, Balet pre začiatočníkov aj pokročilých, Fusion, K-Pop MIX, Contemporary, Latino Pop Style ale aj Vinyasa Yogu. Nebude chýbať ani prehliadka nahrávacieho štúdia, v ktorom vznikajú úžasné podcasty a prebieha Škola Dabingu. Dokonca si budeš môcť vyskúšať, aké je to byť hosťom podcastu s Bibianou Ondrejkovou.

Rozrvh Deň otvorených dverí

icon facebook icon instagram icon youtube