Zadajte minimálne 3 znaky

Dopraj si čas pre seba a rezervuj si svoju masáž

Späť

V Dome umenia to žije nielen tancom, cvičením, spevom či herectvom, ale aj oddychom a dokonalou relaxáciou. Vďaka niekoľkým druhom masáží viete vypnúť hlavu a dopriať svojmu telu vytúženú regeneráciu. Leto sa pomaly končí a o chvíľu začne opäť kolotoč plný povinností. Dopraj preto svojmu telu ešte čas pre seba a príď si poriadne oddýchnuť.

Zaži maderoterapiu na vlastnej koži 

Využi balíček MADEROTERAPIA za zvýhodnenú cenu 150 EUR do konca augusta. Ako darček sme si k tomu pre teba pripravili maderoterapiu tváre GRÁTIS. 

V lete je človek pohybovo aktívnejší. Zdravý pohyb v kombinácii s maderoterapiou prináša rýchlejšie výsledky nielen za pružnejšou pokožkou, ale aj silnejšou imunitou a rozprúdením lymfatického systému. Pravidelná maderoterapia sa postará o prekrvenie a stimuláciu lymfatického obehu. Vysoké teploty nás nútia vypiť prirodzene viac vody, a tak sa z tela vyplavia toxíny ešte rýchlejšie. Maderoterapia rozhodne so sebou prináša aj pocit motivácie cítiť sa a vyzerať FIT, nakoľko bojuje aj s celulitídou. Nezabúdajme však ani na základný benefit, ktorým je oddych. Aktívne dovolenky, výlety či program s deťmi. Po celom dni na slniečku padne vhod si oddýchnuť a nechať niekoho, nech sa o vás postará. V Dome umenia to je naša Tánička. 

Pri maderoterapii neexistuje vekový limit, ani obmedzenie počtu jednotlivých procedúr. Platí, že čím častejšie sa podstupuje procedúra, tým sa efekt dostaví rýchlejšie s dlhším efektom. Pri maderoterapii je potrebné zvýšiť príjem tekutín (voda, bylinné čaje…), aby sa toxíny účinne vyplavili z tela von. Pokožka po maderoterapii býva vyhladená, telo prekrvené a hlava oddýchnutá. Keďže sa jedná o prírodnú a prirodzenú cestu za vytúženým výsledkom, nedostaví sa hneď po prvej procedúre, a preto je potrebné ju opakovať viackrát (odporúčame 5 až 10 procedúr za sebou), a to v čo najkratších intervaloch. Po 5-tich sedeniach môžeš vidieť prvé zmeny. Ak chceš aby bola maderoterapia čo najúčinnejšia, odporúčame ti zopakovať procedúru 2-3x do týždňa. 

Benefity maderoterapie

  • redukcia celulitídy
  • stimulácia lymfatického systému
  • vytvarovanie tela a spevnenie tela 
  • vypnutie a omladenie pokožky 
  • vylučovanie toxínov z tela 
  • zrýchlenie metabolizmu

Ak nevieš ako zatočiť s celulitídou, maderoterapia je jedinečná a neinvazívna forma, akou sa ti to môže podariť. Zakúpiť si masáž môžeš prostredníctvom e-shopu TU. Svoj deň a čas si rezervuj na našej recepcii telefonicky alebo e-mailom. 

* Na samostatnú maderoterapiu sa zvýhodnená cena 30 eur nevzťahuje.

icon facebook icon instagram icon youtube