Zadajte minimálne 3 znaky

Hui x Hyunse Europe Tour, aj v Dome umenia

Späť

V Dome umenia sme mali možnosť zastrešovať viacerých špičkových lektorov z Kórejskej tanečnej scény a tentokrát nás zas a znova čaká obrovská dávka tanca priamo z centra mesta Seoul!

4. a 5. júna na Slovensko zavítajú Hui a Hyunse, kedy budeš mať možnosť naučiť sa niečo nové od top choreografov z Kórey, ktorí tvorili pre doteraz najväčšie legendy v K-Pope, ako G-Dragon, či Taeyang, ale aj novších interprétov ako Chungha alebo B.I.

Hui a Hyunse aktívne vyučujú v najprestížnejších tanečných štúdiách v Kórei, a to JustJerk, či dokonca aj YGX - tanečná akadémia direktne pod firmou YG, ktorá debutovala svetoznáme skupiny ako BlackPink, BIGBANG, 2NE1 a mnohé ďalšie.

Hyunse🇰🇷: Profesionálny tanečník a choreograf z Kórey, ktorý pracuje YG a vyučoval v YGX Dance Academy. Tvoril a tancoval pre K-Popové legendy, ako napríklad G-Dragon a Taeyang, ale aj Chungha. Bol účastníkom svetoznámej tanečnej relácie Street Man Fighter. 

Hui🇰🇷: Profesionálny tanečník a choreograf z Kórey, ktorý frekventovane vyučuje v 1Million Dance Studio, ako aj JustJerk Academy. Tvoril a tancoval pre sólo interprétov, ako napríklad B.I. no choreografie robí aj pre známe K-Pop skupiny, ako napríklad Riize. Je súčasťou talentovej agentúry Jam Republic.

Hui a Hyunse počas svojej Europe Tour zavítajú na Slovensko od 3. do 6. júna, kedy budú mať exkluzívne tanečné workshopy v priestoroch RDS Art Group na Laurínskej 14, ako aj Wemove na Dvořákovom nábreží. Prvý workshop bude 4.6. učiť Hyunse v RDS, ktorého cena je 25€. Tour na Slovensku zavŕši Hui, ktorý bude učiť worlshop 5.6. v Wemove, ktorého cena je 20€. Svoj vstup na workshop v Dome umenia si môžeš rezervovať cez náš web TU. Pozor - kapacita je limitovaná!

Rozvrh:

4.6. - 18:30 - 20:00 (HYUNSE) 25€

- Tanečný workshop v RDS Art Group na Laurinskej 14

5.6. - 17:30 - 19:00 (HUI) 20€

- Tanečný workshop vo Wemove na Dvořákovom nábreží 4

icon facebook icon instagram icon youtube