Zadajte minimálne 3 znaky

Idol Week

Späť

od 8. do 12. júla sa v Dome umenia môžeš tešiť na druhé vydanie K-Pop tanečného kempu Idol Week! Čaká ťa týždeň intenzívneho tancovania a skvelej atmosféry. 

ČO JE “IDOL WEEK”?

Idol Week je 5-dňový K-Pop tanečný event, ktorý sa uskutoční od 8.7. do 12.7.2024 priamo v priestoroch RDS Art Group na Laurinskej 14. Každý deň sa začína pohybovou lekciou od 15:00 a zakončuje sa poslednou o 20:00, pričom v určité dni sa uskutoční aj špeciálny workshop, ktorý končí o 21:00. Koncept tejto tanečnej akcie spočíva v intenzívnych tréningoch, ktoré schopnostne pripravia tanečníkov všetkých vekových kategórií podobne ako sa pripravujú idoly v Kórei. 

ČO VŠETKO S NAMI ZAŽIJEŠ

Na akcii Idol Week sa stretneš so štýlom K-Pop a dokonale spoznáš, čo všetko v sebe ukrýva kórejská kultúra. Vyber si IDOL WEEK tanečný camp za 95 €. Každý deň s nami zažiješ 3 intenzívne K-POP lekcie, pri ktorých sa ti vystriedajú špičkoví lektori, dokonca aj špeciálny hosť priamo z Kórey!

S KÝM SA U NÁS STRETNEŠ?

Počas tohto eventu sa stretneš s rôznymi lektormi z domácej scény, ako aj špeciálnymi hosťami zo zahraničia, ktorí sa budú striedať na fixných tanečných lekciách. Koho môžeš očakávať počas tohto týždňa?.

UKUN 🇰🇷

Profesionálny tanečník a choreograf, ktorý má vysokú odbornosť v pouličných štýloch, primárne Hip-Hop. Popri COLOR CREW pôsobí aj v HANYA Dance Crew, čo je prestížna, kórejská hip-hop skupina zameraná na freestyle battle a choreografie. Ukun bol súčasťou svetovej tanečnej show Be Mbitous, a minulý rok bol súčasťou prvej Europe Tour na Slovensku.

MAX LEITNER 🇦🇹

Profesionálny tanečník z Rakúska, momentálne pôsobiaci v tanečnej skupine United, ktorá je známa niekoľkonásobnými výhrami vo svetoznámej tanečnej súťaži DanceStar, ako aj World of Dance. Pôsobí aj ako coverista vo Viedni, jeho zázemie tvoria primárne pouličné štýly, popri ktorých funguje aj ako lektor.

OLEG KNYAZEV 🇸🇰

Lektor a otec K-POPu na Slovensku pôsobiaci v RDS ART GROUP. Vyučovaniu tanca sa venuje už viac rokov, učil aj v rôznych tanečných školách, ako aj K-POP cover skupinách, festivaloch ako Pohoda a Grape. Reprezentuje šírenie kórejskej tanečnej kultúry na Slovensku prostredníctvom manažmentu kórejských choreografov po Európe. Pôsobí aj ako porotca na K-Pop Súťažiach a je zakladateľom prvej profesionálnej K-Pop skupiny na Slovensku - krOWN 

Popri týchto troch headlineroch ťa čakajú aj ďalší špeciálni hostia zo zahraničia, ako aj zo Slovenska!

CENY

Cena za celý K-POP dance camp je 95 € a môžeš si ho zakúpiť priamo z rozvrhu alebo osobne na recepcii RDS Art Group. 

Špeciálne bonusy:

Trikrát do týždňa na teba čakajú aj extra prekvapenia v podaní tanečných vystúpení, K-Pop Random Dance, či dôležitých spätných väzieb od choreografov. Bližšie info sa môžeš dozvedieť aj na open classoch K-Popu od nášho lektora Olega. 

icon facebook icon instagram icon youtube