Zadajte minimálne 3 znaky

Idol Week - týždeň plný tanca a inšpirácie

Späť

V prvej polovici júla sa v Dome umenia môžeš tešiť na týždeň intenzívneho tancovania a skvelej atmosféry. Čaká na teba Idol Week plný tanečných workshopov, seminárov a zaujímavých lektorov z domova aj zo zahraničia. 

Čo je “Idol Week”?

Idol Week je 5-dňový tanečný event, ktorý sa uskutoční od 10.7. do 14.7.2023 priamo v priestoroch RDS Art Group na Laurínskej 14. Každý deň sa začína pohybovou lekciou od 13:00 a zakončuje sa poslednou o 21:00. Koncept tejto tanečnej akcie spočíva v intenzívnych tréningoch, ktoré schopnostne pripravia tanečníkov všetkých vekových kategórií podobne ako sa pripravujú Idoli v Kórei. Popri tanci sa počas tohto týždňa môžeš stretnúť aj so seminármi, na ktorých sa naučíš základy šitia, robenia make-upu, ako aj stylingu.

Čo všetko s nami zažiješ

Na akcii Idol Week sa primárne stretneš s rôznymi tanečnými štýlmi ako K-Pop, Hip-Hop, Commercials, či dokonca aj s lekciami “Choreography,” ktoré spočívajú vo voľnej interpretácií lektorov a môžu sa skladať z rôznych štýlov. Popri tanci ťa neminú ani špeciálne semináre, ktoré budú zamerané na obohatenie zručností vo sférach make-upu, stylingu a aj šitia, kedy si budeš mať možnosť priamo vyskúšať si prácu so šiacim strojom. Je na tebe, ktorý z workshopov chceš zažiť! Vyber si výhodný FULLPACKAGE IDOL WEEK a navštív všetky workshopy a semináre, ktoré ti tento event ponúka. Ako bonus k tomuto balíčku dostaneš feedback od tanečníkov, showcase a jam s DJom.
V ponuke nájdeš aj jednotlivé štýly samostatne, a tak môžeš navštevovať celý týždeň vybraný tanečný štýl podľa seba. Stačí si len vybrať či to bude:

S kým sa u nás stretneš?

Počas tohto eventu sa stretneš s rôznymi lektormi z domácej scény, ako aj špeciálnymi hosťami zo zahraničia, ktorí sa budú striedať na fixných tanečných lekciách. Koho môžeš očakávať počas tohto týždňa?

JOSHUA DECENA🇵🇭
Profesionálny tanečník z Filipín, ktorý účinkuje ako lektor v Zero Studios so zameraním na K-Pop. Josh účinkuje v skupine A-Team, je výhercom tanečnej súťaže K-Pop Cover Dance Festival vo Filipínach, ako výhercom finále v Changwone v Kórei, 2019. Tancoval so známymi kórejskými idolmi ako Jessi alebo Yuna

MAX LEITNER🇦🇹
Profesionálny tanečník z Rakúska, momentálne pôsobiaci v tanečnej skupine United, ktorá je známa niekoľkonásobnými výhrami vo svetoznámej tanečnej súťaži DanceStar. Pôsobí aj ako coverista vo Viedni, jeho zázemie tvoria primárne pouličné štýly, popri ktorých funguje aj ako lektor.

SIMON ŠINKA🇸🇰
Profesionálny tanečník, ktorý učí pravidelne v zahraničí, ako aj na domácej pôde. Pôsobí ako lektor tanečnej skupiny SoulJam a má množstvo skúsenosti s rôznymi tanečnými štýlmi. Vďaka cestovaniu za tancom spoznáva kultúry z celého sveta. 

OLEG KNYAZEV🇸🇰
Lektor K-POPu, Commercials a aj iných tanečných štýlov pôsobiaci v RDS ART GROUP. Vyučovaniu tanca sa venuje už viac rokov, učil aj v tanečnej škole City Dance, ako aj rôznych K-POP cover skupinách. Spolupracuje s kórejskou ambasádou a reprezentuje šírenie kórejskej tanečnej kultúry na Slovensku. Pôsobí aj ako porotca na KWF a pracuje v neziskovej organizácii K-LIFE SLOVAKIA.

Na evente môžeš čakať aj mnohých ďalších lektorov, ktorí budú zverejnení už čoskoro.

Ceny

Cena za jeden balíček lekcií daného štýlu (5x lekcia konkrétneho štýlu) je 50 €. Balíček lekcií tanečného štýlu K-Pop stojí 70 €. Výhodná ponuka FULLPACKAGE, ktorá obsahuje vstup na každú jednu lekciu a seminár, ako aj tri špeciálne bonusy stojí 190 €. 

Špeciálne bonusy:
Pri zakúpení FULLPACKAGE máš vstup aj na 3 špeciálne akcie, ktoré sa uskutočnia v pondelok, stredu a piatok. V pondelok ťa bude čakať hodina “Feedbacks,” kedy si môžeš vypočuť spätnú väzbu od všetkých lektorov, ktorí sa vyskytnú na evente. V stredu ťa čaká hodina “Showcase,” kde vystúpia tie najlepšie K-Pop Cover skupiny na Slovensku, no môžeš sa tešiť aj na špeciálnu hosťovskú skupinu z Rakúska. V piatok si vychutnáš “Jam,” kde ťa čaká K-Pop Random Dance, popri ktorom ťa bude sprevádzať aj DJ Noona.

Bližšie info sa môžeš dozvedieť aj na open classoch K-Popu od nášho lektora Olega. 

icon facebook icon instagram icon youtube