Jedinečný workshop výškovej akrobacie

Späť

Výšková akrobacia so sebou prináša spojenie sily, noblesy a kreativity v jednom. Aerial Movement je určený pre každého, kto miluje pohyb a má chuť skúsiť si niečo nové. Ide o druh pohybu, pri ktorom nielen posilňuješ celé telo, ale pomáhaš si tiež rozvíjať svoju kreatívnu a umeleckú stránku. Už túto sobotu 23. júla budeš môcť lietať vo vzduchu bez krídel, za pomoci šálov na Aerial Silk workshope so skúsenou lektorkou Klaudiou Danišovou na Laurinskej 14 v čase od 10:00 do 12:00. Kapacita je obmedzená na 8 účastníkov a registrovať sa môžeš priamo z rozvrhu. 

Obsah workshopu závisí od výkonnostnej úrovne cvičiaceho. Začiatočníci sa zoznámia so šálom, naučia sa správne technické prevedenie, základné prvky a tiež krátku zostavu. Pre pokročilých má Klaudia pripravené aj zaujímavé kombá a padačky. Príď sa spolu s nami odreagovať do vzduchu a objaviť v sebe nové limity. 

Klaudia sa 13 rokov vrcholovo venovala športovej gymnastike a stala sa osemnásobnou majsterkou Slovenska. Momentálne pôsobí v akrobatickom zoskupení Vertigo, kde sa venuje vzdušnej akrobacii, a tiež iným druhom akrobatického umenia ako handbalance, svetelná či ohňová show. Jej cieľom je rozvíjať oblasť akrobatického umenia na Slovensku. Preto môžeš Klaudiu vidieť visieť vo vzduchu na šále, robiť akrobaciu na kruhu a kocke, tancovať s ohňom či krútiť sa ako hadiu ženu. So svojimi choreografiami Klaudia vystupuje na rôznych eventoch a je súčasťou zaujímavých projektov po celom svete. Vycestovala do krajín ako Katar, Indonézia, Taiwan či Hong Kong. Túto sobotu je pripravená sa s tebou podeliť o svoje skúsenosti.

icon facebook icon instagram icon youtube