Zadajte minimálne 3 znaky

K-POP DAY VOLUME 3 už v predaji!

Späť

Už tento február nás čaká tretie vydanie úspešnej tanečno-edukačnej akcie K-Pop Day s novými lektormi, choreografiami, ako aj programom! Práve 17. februára (sobota) ťa čaká nadupaný program pozostávajúci z piatich tanečných tréningov, K-Pop Showcase, K-Pop Random Dance a dokonca aj nového K-Pop kvízu, počas ktorého môžes vyhrať aj skvelé ceny!

Poobede sa môžeš zúčastniť nového K-Pop kvízu, ktorý sme si pre teba prichystali v spolupráci s Kdreams! Kvíz bude pozostávať z rôznych otázok, ale aj ukážok. Víťazi kvízu sa môžu tešiť na rôzne ceny, či už K-Pop albumy podľa svojej preferencie, poukážky vo finančnej hodnote, a mnoho iných skvelých cien! Kdreams budú mať počas celej akcie v našich priestoroch dostupný stánok, kde si budeš môcť zakúpiť ich najaktuálnejšie novinky zo sveta K-Popu!

Po tanečných workshopoch nás čaká pravideľný K-Pop Random Dance na záver večera, kde sa môžeš poriadne vytancovať po celom dni ešte viac. K-POP RANDOM DANCE je forma sociálneho zdieľania nadšenia z existujúcich choreografií v rámci K-POPových skladieb. Ide o formu jamu podobnú iným tanečným kultúram, ako Dancehall alebo Hip-Hop. Slúži ako základný socializačný prvok našej komunity, na ktorom nám bude hrať skvelá slovenská DJka Noona!

Na akcii sa znova vyskytne K-Pop Showcase, kde ti predvedie niekoľko choreografií naša profesionálna tanečná skupina pod RDS ART Group – krOWN a nebude chýbať ani ďalšia hosťovská skupina!

Celá akcia K-Pop Day day vol.3 stojí 35 € a dá sa zakúpiť u nás na recepcii alebo cez rozvrh TU

SCHEDULE:

  • 10:00 - 11:00  WORKSHOP - Dada🇸🇰
  • 11:00 - 12:00  WORKSHOP - Max🇦🇹
  • 12:00 - 14:00  BREAK
  • 14:00 - 15:00  WORKSHOP - Eclipse🇦🇹
  • 15:00 - 16:00  K-POP KVÍZ - Kdreams
  • 16:00 - 17:00  WORKSHOP - Oleg🇸🇰
  • 17:00 - 18:00  WORKSHOP - Sora🇫🇷
  • 18:00 - 19:00  BREAK
  • 19:00 - 20:00  K-POP SHOWCASE 
  • 20:00 - 21:00  K-POP RANDOM DANCE – DJ Noona

Oleg (Oleg Knyazev) 🇸🇰 : Lektor K-POPu pôsobiaci v RDS ART GROUP a zakladateľ prvej profesionálnej K-POP skupiny na Slovensku - krOWN. Lektorovaniu sa venuje už viac rokov, učil aj v tanečnej škole City Dance, ako aj rôznych K-POP cover skupinách a tanec vyučoval aj na festivaloch Pohoda a Grape. Reprezentuje šírenie kórejskej tanečnej kultúry na Slovensku, tvorí choreografie do tanečných videoklipov a vedie rozvoj mnohých tanečníkov v Dome Umenia.

Max (Maximilian Leitner) 🇦🇹 : Profesionálny tanečník z Rakúska, momentálne pôsobiaci v tanečnej skupine United, ktorá je známa niekoľkonásobnými výhrami vo svetoznámej tanečnej súťaži DanceStar. Pôsobí aj ako coverista vo Viedni, jeho zázemie tvoria primárne pouličné štýly a pôsobí dlhšiu dobu aj ako lektor na Slovensku. Jeho skupina vyhrala prvé miesto na K-Pop World Festival 2023 vo Viedni.

Dada (Daniela Gábrišová) 🇸🇰 : Lektorka profesionálnej tanečnej skupiny krOWN by RDS Art Group a K-Pop tanečníčka pôsobiaca už vyše 10 rokov na Slovenskej, ako aj Českej tanečnej scéne. Dada má tanečné skúsenosti zo širokej škály tanečných štýlov, ako contemporary, hip-hop a komerčných choreografií. Taktiež pôsobí aj ako porotkyňa na rôznych K-Pop súťažiach na Slovensku.

Eclipse 🇦🇹 : Profesionálna tanečná skupina pôsobiaca v Rakúsku, ktorá funguje pod manažmentom firmy sprostredkujúcej kórejskú kultúru. Skladá sa z rôznych členov rôznych národností, ktorí sa špecializujú v tvorení choreografií, ako aj profesionálnom vystupovaní. V 2023 taktiež vyhrali aj Rakúsky K-Pop World Festival, zúčastňujú sa aj rôznych súťaží po celom svete.

Sora 🇫🇷 : Profesionálny tanečník, choreograf a performer z Francúzska, ktorý sa živí výučbou K-Popu. Má za sebou rôzne spolupráce so značkami ako Hugo Boss alebo Reebok, no svojim tanečným talentom prispel aj k veľkým udalostiam ako Eurovision Song Contest, alebo aj pôsobenie ako choreograf pre svetoznámu hru Just Dance. Sora pôsobí taktiež ako porotca pri K-Pop tanečných súťažiach.

icon facebook icon instagram icon youtube