Zadajte minimálne 3 znaky

Letný denný Herecký camp pre deti a mladých 7-17 rokov

Späť

Leto sa nezadržateľne blíži a my sme pre všetky deti a mladých pripravili jedinečný Herecký denný camp, kde si vyskúšajú byť na celý jeden týždeň skutočnými hercami. Pod vedením profesionálnych lektorov a animátorov si prejdú všetkými druhmi hereckých zručností. Zábavnou a hravou formou si vyskúšajú dabing rozprávky, seriálu ako aj najznámejších filmových pasáží. Prichystali sme si veľa úloh, kde budú trénovať svoju kreativitu a tvorivosť, či sa zdokonalia v artikulácií a slovnej zásobe.

Prejdu si hereckú akrobaciu a pohyb, vyskúšajú akčné scény, ale tiež dramatickú a komediálnu tvorbu. Nebudú chýbať ani súťaže a pohybové hry vonku a tiež profesionálna technika na tréning práce a hrania sa pred kamerou. Nakoľko chceme zabezpečiť individuálny prístup pre každého, počet miest je limitovaný, preto sa neváhajte prihlásiť ešte dnes a okrem zábavy a množstva zážitkov získate aj cenné skúsenosti, ktoré budete vedieť využiť nie len na divadelných doskách, ale aj v každodennom živote.

5.-9. august 2024 | RDS Art Group / Laurinska 14, Bratislava
Čas:
8:00-16:00
Predpredaj a info: muzikal@rdsartgroup.sk
Cena: 195 eur

Možnosť využiť súrodeneckú zľavu. Pozor, počet miest je limitovaný. 

Benefity campu

  • Zabezpečená celodenná strava a pitný režim
  • Zábavné aktivity a súťaže vnútri aj vonku
  • Technické vybavenie a profi štúdio
  • Skvelí lektori a hostia z divadla 
  • Certifikát o absolvovaní

Týždeň plný zábavy a cenných skúseností je zameraný aj na: kreativitu a tvorivosť / prácu s trémou / javiskový prejav a pohyb / dabing rozprávok a seriálu / tvorbu scenáru / filmové a činoherné herectvo / bábkoherectvo / prácu pred kamerou 

icon facebook icon instagram icon youtube