Letný denný tábor s RDS ART Group

Späť

Leto plné zážitkov prichádza! Prinášame vám letné aktivity pre deti a mladých, ktorých zaujíma zdravý pohyb, skvelá hudba, tanec, spev, ako aj herectvo. Pod záštitou umeleckého domu RDS Art Group sme pripravili denné, ako aj pobytové tábory, kde si deti prehĺbia kreativitu, tvorivosť a zároveň nájdu nové kamarátstva a prežijú množstvo zážitkov. 

DENNÝ TÁBOR S RDS ART GROUP

Vaše deti môžete prihlásiť na denný športovo-kreatívny tábor, ktorý organizujeme priamo v Bratislave a to hneď v dvoch turnusoch. Prvý turnus sa uskutoční 11.-15.júla a druhýkrát sa spoločne stretneme v auguste v dátumoch 8.-12.augusta 2022.

Čaká na vás týždeň s množstvom aktivít pod dohľadom našich skúsených lektorov a animátorov. Denný tábor je určený pre všetky deti od 6 do 13 rokov, ktoré majú chuť tráviť leto zmysluplne. Každý deň spolu s nami zažíjú množstvo zaujímavých a náučných aktivít, tvorivé dielne, ninja prekážkovú dráhu, výlety po Bratislave a samozrejme nebude chýbať ani už spomínaný tanec či spev a herectvo. Denný tábor organizujeme v starých priestoroch Riverpark Dance School (Dvořákovo nábrežie 4), aby sme vám rodičom, uľahčili dopravu a deťom ponúkli prostredie pri Dunaji, nedaľeko parku. Samozrejme súčasťou programu bude aj návšteva nášho nového Domu umenia RDS ART Group na Laurinskej 14. 

Počas celého tábora je zabezpečená zdravá strava a pitný režim. 

Cena: 149,- €

Rezervácie a info: recepcia@rdsartgroup.sk +421 910 373 373 

icon facebook icon instagram icon youtube