Zadajte minimálne 3 znaky

Meditačný workshop | Liana Laga

Späť

Liana Laga, autorka knihy R)evolúcia Vedomia: F*ck The System, Make Love, ťa pozýva 11.marca na príjemné sobotné popoludnie v Dome umenia, kedy sa dozvieš: 

  • ČO JE A ČO NIE JE MEDITÁCIA? 
  • AKO JU ZAPOJIŤ DO KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA?
  • PREČO JE POTREBNÉ SA NAUČIŤ STIŠOVAŤ MYSEĽ, 
  • A PREČO NÁS TO NIKTO NENAUČIL?
  • AKO FUNGUJE TENTO SVET?

Viac ako teória je však dôležitejšia prax, a preto si v sobotu vyskúšaš aktívne meditácie na vlastnej koži. Meditačný workshop sa koná v čase od 14:00-19:00. Aby si sa cítil/a úplne pohodlne prines si so sebou voľné športové oblečenie. Pre každého má Liana pripravený aj darček v podobe knižky. Viac o Liane sa dozvieš aj na jej webe www.LianaLaga.com

AKTÍVNE MEDITÁCIE 

Meditácia je stav čistého bytia. Nemôže ti ju nikto dať ani zobrať – je to naša najprirodzenejšia súčasť. Len sme na tento stav akoby zabudli. Dieťa je prirodzene meditatívne, ale časom do seba prijíma nekonečne množstvo „programov“ (vzorcov správania sa), a tak zabúda na svoju prirodzenosť. Rôzne meditačné techniky nám môžu pomôcť opäť objaviť toto vnútorné ticho, hravosť, radosť, jednoducho ukotviť nás v prítomnosti. Nie je potrebné chodiť niekam do hôr, ale práve naopak, dnes tieto kvality bytia musíme objaviť v každodennej realite – to je skutočná výzva tejto doby. 

Zoznám sa s technikami, ktoré ťa zavedú do ticha a nechaj myseľ oddychovať vďaka aktívnej meditácii. Cena za 5 hodinový workshop je 55 €. Ako darček získaš aj knihu Liany Lagy: R)evolúcia Vedomia: F*ck The System, Make Love. 

Prihlás sa na sobotný Meditačný workshop v Dome umenia s Lianou. Tešíme sa na teba už 11. marca 14:00. Vstup na workshop si môžeš zakúpiť prostredníctvom nášho rozvrhu TU.

icon facebook icon instagram icon youtube