Zadajte minimálne 3 znaky

Nový kurz Dance With Us s tanečníčkami z Let's Dance

Späť

V Dome umenia chystáme novinku, ktorú si nemôžeš nechať ujsť. Nový kurz s názvom Dance With Us, pod vedením tanečných profesionálok z najsledovanejšej show Let's Dance, sľubuje kombináciu zábavy, pohybu, štýlu a ženskosti. 

V rámci 10-tich hodín budú mať účastníčky možnosť nielen zlepšiť svoje tanečné schopnosti, ale aj nájsť svoju vlastnú dávku sebavedomia a sexepílu. S podporou skúsených tanečníčok Elišky Lenčešovej a Natálie Horváthovej sa ženy zoznámia s kúzelným svetom latino tancov. Kurz Dance With Us ponúka široké spektrum tanečných štýlov ako: samba, cha cha, rumba, paso doble, jive či salsa. Ženy sa naučia zdokonaliť techniku a zároveň si užijú atmosféru, ktorá tancu dodáva nezameniteľné čaro. Zakúp si túto novinku ešte dnes. Stačí kliknúť TU.

Jedným z hlavných cieľov tohto kurzu je nielen naučiť sa nové kroky, ale aj posilniť kondíciu a zlepšiť celkovú fyzickú formu. Tanec totiž nie je len o elegancii a grácii, ale aj o sile a vytrvalosti. Ak teda túžiš po novom zážitku plnom pohybu, hudby a zábavy, neváhaj sa prihlásiť na kurz Dance With Us v Dome umenia. Kurz potvrá od 27. mája do 26. júna. Cena kurzu je 120 €. 

 

icon facebook icon instagram icon youtube