Zadajte minimálne 3 znaky

Pravidelné tanečné kurzy pre dospelých

Späť

Navštevuj od apríla do júna pravidelné kurzové hodiny, ktoré ti umožnia objaviť rôznorodosť tanca a zdokonaliť tvoje schopnosti. Nech sa už chceš naučiť energetický Hustle, tradíciou inšpirované Ľudové tance alebo eleganciou nabitý Balet, stačí navštíviť našu ponuku a vybrať si podľa seba. 

ĽUDOVÉ TANCE 

Vráť sa ku svojim koreňom na kurze Ľudové tance s manželmi Morongovými. Navštevuj hodiny každý utorok v čase od 20:05 do 21:05. Kurz začína už 9. apríla a práve teraz si ho môžeš kúpiť za zvýhodnenú cenu. Slovenský temperament, rytmika, estetika, ale aj lyrika sprevádzajú hodiny ľudových tancov. Viac info o kurze nájdeš TU. Nauč sa pohyby, ktoré majú základy v našej kultúre. 

HUSTLE pre začiatočníkov

Ponor sa do rytmu a energie s Hustle tancom! Tento moderný tanec, ktorý sa vyvinul v sedemdesiatych rokoch v New Yorku, je plný života a pohybu. Na kurze sa naučíš základy tohto štýlu a postupne budeš stavať na svojich schopnostiach. Kurz je určený pre Hustle začiatočníkov a prebieha každý štvrtok o 18:30. Pozostáva zo 60min lekcií, 30 min tréningových sessions a Student Hustle Social-u party ku koncu kurzu.

Zakúp si kurz do 24. marca za zvýhodnenú cenu. Viac info TU.

BALET pre začiatočníkov aj pokročilých 

Pre tých, ktorí túžia po grácii a precíznosti, je tu kurz Baletu. Vybrať si môžeš z dvoch úrovní: začiatočník alebo mierne pokročilí, podľa tvojich skúseností. Balet ti poskytne nielen elegantný pohyb, ale aj silnú technickú základňu, ktorá ti pomôže tanečne sa zdokonaliť. Balet pre začiatočníkov prebieha každý pondelok a piatok 18:10-19:10. Pokročilí navštevujú hodiny každý pondelok a piatok 19:15-20:15. Pre viac info klikaj na BALET BEG alebo BALET INT. 

Prihlás sa ešte dnes! Kurzy sa konajú každý týždeň od apríla do júna. Presné termíny a časy kurzov nájdeš na našej webovej stránke v sekcii Cenník. Objav umenie tanca a prihlás sa na tanečné kurzy pre dospelých od apríla do júna v Dome umenia!

 

icon facebook icon instagram icon youtube