Zadajte minimálne 3 znaky

Prvá K-Pop Show na Slovensku - krOWN:Origin

Späť

Slovenská K-Pop komunita sa môže tešiť na jedinečnú udalosť. 21. júna sa v Bratislave uskutoční prvá K-Pop show na Slovensku s názvom krOWN:Origin, a to rovno v divadle. Toto tanečno-edukatívne predstavenie prinesie divákom fascinujúci pohľad na vývoj K-Popu, a to nielen v jeho domovskej Kórei, ale aj na Slovensku a vo svete.

Spojenie Komunity

"krOWN: Origin" si kladie za cieľ nielen prerozprávať príbeh K-Popu, ale aj zblížiť fanúšikov ako komunitu. K-Pop je známy svojou schopnosťou spájať ľudí z rôznych kultúr a krajín, a toto predstavenie vytvorí priestor, kde sa fanúšikovia môžu stretnúť, zdieľať svoje zážitky a nadviazať nové priateľstvá. Predstavenie sľubuje dojímavú a inšpiratívnu cestu, ktorá divákov nielen zabaví, ale aj obohatí.

Chronologický príbeh K-Popu

"krOWN: Origin" je unikátne predstavenie, ktoré bude rozprávať chronologický príbeh vzniku a rozmachu K-Popu. Diváci budú môcť sledovať, ako sa tento hudobný žáner vyvíjal od svojich skromných začiatkov v Južnej Kórei až po jeho globálny úspech, pričom nebude chýbať ani pohľad na to, ako K-Pop našiel svojich fanúšikov na Slovensku.

Dokumentárne vsuvky a energické tanečné vystúpenia

Predstavenie bude obsahovať dokumentárne vsuvky, ktoré priblížia historické momenty a kľúčové udalosti v histórii K-Popu. Tieto segmenty budú prepletené s energickými tanečnými vystúpeniami, ktoré budú demonštrovať rôzne éry a štýly tohto žánru. Diváci sa môžu tešiť na dynamické choreografie plné farieb a energie, typické pre K-Pop.

Herecké stvárnenia historických udalostí

Ďalším zaujímavým prvkom predstavenia budú herecké stvárnenia historických udalostí, ktoré oživia významné momenty v histórii K-Popu priamo na javisku. Tanečníci predstavia dôležité situácie, čím pomôžu divákom lepšie pochopiť kontext a význam týchto udalostí. Tento dramatický prvok pridá predstavenie emocionálnu hĺbku.

Celé predstavenie bude trvať 85 minút a počas tejto doby diváci prejdú cez významné momenty a milníky v histórii K-Popu. "krOWN: Origin" sľubuje nezabudnuteľný zážitok, ktorý prinesie do Bratislavy kúsok kórejskej kultúry a oslavu hudobného fenoménu, ktorý oslovil milióny ľudí po celom svete. Lístky si môžeš zakúpiť priamo na recepcii Domu umenia. Cena je 15 €. 

Prvá K-Pop show na Slovensku je významným krokom pre miestnu komunitu a ukazuje, že K-Pop nie je len hudobným žánrom, ale aj kultúrnym fenoménom, ktorý má schopnosť spájať ľudí a prekračovať hranice. Nenechaj si ujsť túto výnimočnú udalosť a príď 21. júna do divadla vedľa Stars auditoria na predstavenie "krOWN: Origin".

 

icon facebook icon instagram icon youtube