Zadajte minimálne 3 znaky

Silent Vibe novinka v letnom rozvrhu

Späť

Leto prináša nové zážitky a jednou z najväčších noviniek v našom Dome umenia je hodina Silent Vibe s Dominikou. Táto unikátna tanečná hodina ti ponúka možnosť zažiť tanec ako nikdy predtým, vďaka našim špeciálnym silent slúchadlám. Priprav sa na cestu do sveta, kde sa hudba stáva tvojím súkromným útočiskom a tanec získava úplne novú dimenziu.

Čo je Silent Vibe?

Silent Vibe je tanečná hodina, ktorá využíva silent slúchadlá, umožňujúce každému účastníkovi počúvať hudbu v súkromí, a pri tom si užívať tanec naplno. Táto technológia ti umožní úplne sa ponoriť do hudby a vnímať každý tón. Je to ako mať svoj vlastný hudobný vesmír uprostred tanečnej sály. So silent slúchadlami je každá melódia a každý rytmus oveľa intenzívnejší. Hudba v daný moment patrí iba tebe, vďaka čomu sa zvyšuje tvoja koncentrácia a zážitok z tanca. A aj keď si na hodine obklopení ďalšími tanečníkmi, slúchadlá vytvárajú pre teba pocit osobného priestoru. Hodina prebieha každý pondelok v čase 18:00-19:00. 

Skúsená a energická lektorka Dominika ťa prevedie rôznymi choreografiami na známe skladby. Jej inštrukcie a hudobný vkus zaručujú, že každá hodina bude plná energie, radosti a skutočného tanečného zážitku. Dominika ťa naučí nielen hip hop, ale aj prvky dancehallu. Silent Vibe nie je len o tanci, ale o celkovom zážitku. Ponor sa do rytmov hudby, nechaj sa viesť pohybmi a uvoľni sa od každodenného stresu v jedinečnej atmosfére, kde nájdeš svoj vlastný vibe.

Pridaj sa k nám a zaži Silent Vibe na vlastnej koži. Naše letné hodiny sú otvorené pre všetkých, bez ohľadu na tanečné skúsenosti. Stačí prísť, nasadiť si slúchadlá a nechať sa unášať melódiami a rytmom. Hodinu si vieš zarezervovať TU. Objav spolu s nami ako môže byť tanec ešte intenzívnejší a zábavnejší. Nezabúdaj ani na možnosť zakúpiť si zvýhodnené letné členstvo za 55 €. Tancuj, cvič a yoguj počas leta naplno. Pre zakúpenie členstva stačí kliknúť SEM

icon facebook icon instagram icon youtube