Zadajte minimálne 3 znaky

SOULJAM KEMP 2023 JE TU! Prihlás sa ešte dnes

Späť

Predstavujeme ti náš SOULJAM KEMP 2023, ktorý sa bude konať od 28.8. do 2.9.2023 u nás v RDS ART Group na Laurinskej 14. Čakajú ťa tu nadupané lekcie a brutálny program, ktorý ti zaručí nezabudnuteľný koniec leta. 

Každý deň ťa čakajú až dve dvojhodinové lekcie s iným lektorom, ktoré budú v mierne pokročilom až pokročilom leveli (tieto lekcie sú vhodnou voľbou pre vekové skupiny HVK a JVK). 

Svoj pohybový slovník obohatíš o štýly Hip hop, Fusion, Heels, Waacking či K-POP. Nauč sa vynikajúce choreografie od skúsených lektorov. 

V rámci SOULJAM KEMPu sa môžeš prihlásiť len na tanečné lekcie, a to za cenu 80 €/týždeň alebo zaži celý kemp s jeho programom za 140 € (tanečné lekcie a sobotný program).  Môžeš si vybrať aj možnosť navštíviť len jeden workshop so zahraničným lektorom, a to len za 20 €. Prihlásiť sa môžeš mailom na souljam@rdsartgroup.sk 

Deadline na prihlásenie sa na kemp je 22. augusta 2023. 

OD KOHO SA BUDEM UČIŤ

Celý týždeň stráviš v spoločnosti profesionálnych tanečníkov, ktorých si mohol vidieť zažiariť na rôznych projektoch. Postupne ti každého predstavíme na našich sociálnych sieťach, no ak si chceš trošku postalkovať na Instagrame, ponúkame ti headlinerov nášho tohtoročného kempu. Tešiť sa môžeš na mená zo Slovenska, Česka či Rakúska. 

⭐️ sonyamilova 🇨🇿
⭐️ jericgiven 🇦🇹
⭐️ baskapetrusova 🇸🇰
⭐️ caroline.leyva.rodriguez 🇦🇹
⭐️ levandulavanda 🇸🇰

Tanečné lekcie budú prebiehať každý deň v poobedných a večerných hodinách, no to nie je jediné, na čo sa môžeš tešíť a čo ťa čaká. 

OKREM LEKCIÍ ZAŽIJEŠ

Denný Souljam kemp ti okrem tanečných lekcií prinesie aj pestrý program plný zábavy a zaujímavých informácií. Tešiť sa môžeš na prednášku ohľadom nutričného poradenstva od @yaraconcept.sk, kde sa dozvieš, ako by sa mal tanečník či športovec správne stravovať. 

Samozrejme nemôžeme vynechať battle, ktorý znovu uskutočníme so zaujímavým konceptom. Prvýkrát chceme vyskúšať aj koncept “killer of classes” (v preklade súťaž o to, kto je najväčší „zabiják“ classov).  V jednoduchosti povedané, kto najlepšie odtancuje všetky choreografie, ktoré sa bude učiť počas celého Souljam kempu, vyhráva! Porota bude v zložení našich skvelých lektorov a choreografov.  

Posledný večer máme v programe Showcase, kde sa môže ukázať každý z vás. K dispozícii dostanete sálu a je len na vás, čo na nej vytvoríte. Môže ísť o sólo, duo, ako aj skupinu. Môžeš tiež vystupovať aj vo viacerých číslach. Podmienkou je, že Showcase musí mať maximálne 2 minúty a minimálne 30 sekúnd. Všetko, čo sa za týždeň na kempe naučíš, môžeš použiť vo vlastnej tvorbe, ktorú ukážeš rodičom a divákom, ktorí sa prídu pozrieť. 

Samozrejme tešiť sa môžeš aj na parádnu Afterparty. Sleduj naše sociálne siete a čoskoro sa dozvieš viac. 

Neváhaj a pridaj sa k nám a staň sa našou ďalšou soulmate. 

     

icon facebook icon instagram icon youtube