Zadajte minimálne 3 znaky

Staň sa členom Muzikálovej akadémie

Späť

Si milovník spevu a herectva? Chceš rozvíjať svoj talent? Budovať vášeň k umeniu? Tak neváhaj ani sekundu a zapíš si do kalendára pre TEBA dôležitý termín 10. septembra. Deň, kedy sa môžeš stať aj TY súčasťou Muzikálovej akadémie. Budeme sa tešiť na všetkých. Malých aj veľkých od 9:00 do 13:00 v Dome umenia RDS Art Group na Laurinskej 14. V Muzikálovej akadémii ti s radosťou pomôžeme zdokonaliť tvoj talent, umocniť lásku k umeniu. Pripravíme ťa na muzikálové produkcie, divadelné či televízne konkurzy alebo prijímacie pohovory na umelecké školy. 

❗️📣 Dôležité info: Prosíme, aby sa záujemci vopred prihlásili na email: muzikal@rdsartgroup.sk

 • Deti do 12 rokov prichádzajú v čase 9:00-11:00 
 • Deti od 12 rokov prichádzajú v čase od 11:00-13:00

Spevecké a herecké kurzy začínajú už 19. septembra, avšak už v týždni od 12.9. do 16.9. si môžete prísť vyskúšať, všetky kurzy, ako otvorené hodiny, kedy uvidíte, čo všetko vás alebo vaše dieťa na kurze čaká a neminie. Po vyskúšaní kurzov sa už len rozhodnete, ktorá hodina bude pre vás tá PRAVÁ. Ak ste vy alebo vaše dieťa jednoducho milovníkmi umenia celou dušou, môžete svoju vášeň rozvíjať vo všetkých oboroch, ktoré v Muzikálovej akadémii ponúkame. Môžete sa prihlásiť na spev, herectvo aj javiskový pohyb súčasne. Ak sa rozhodnete k spevu pridať napríklad herectvo alebo iný detský kruz, získate 10% zľavu na kurz. V prípade, že sa rozhodnete využiť celý balíček troch kurzov, môžete využiť zľavu 20% na kurz.

Doprajte sebe alebo svojim deťom zážitok z UMENIA. V Muzikálovej akadémii zažiješ hodiny plné skvelých zážitkov a skúseností so špičkovými lektormi a učiteľmi. Môžeš sa tešiť na hodiny, na ktorých ti to bude spievať s Mirkou Marčekovou, zakladateľkou Muzikálovej akadémie, Dávidom Arvom, úspešným divadelným hercom a spevákom, Erikou Szabó či známou herečkou Dominikou Richterovou. Taktiež sa naučíš, ako sa správne hýbať na javisku s nadanou Nikoletou Kupčíkovou, ktorú môžeš poznať ako PACI z dvojice PACI PAC. A nebude chýbať ani herectvo pre deti a mládež s obľúbeným Dušanom Kaprálikom či Evou Sakalovou. Ak je tvojim snom stáť na divadelných doskách a umenie študovať, u nás v dome umenia nájdeš aj prípravu na umelecké školy (herectvo). Vďaka tejto príprave si vytvoríš kvalitné základy, na ktorých budeš vo svojom profesnom živote ďalej stavať, pretože ako sa hovorí, na pevných základoch sa najlepšie stavia. 

V Dome umenia vieme, že súkromie je pre mnohých dôležité. V prípade, že vám čas kurzov nevyhovuje, je možné aj naďalej využívať s našimi učiteľmi individuálne hodiny po vzájomnej dohode a komunikácii termínu prostredníctvom našej recepcie. 

Kurzy, ktoré môžeš spolu s nami v Muzikálovej akadémii zažiť

 • Herectvo: príprava na umelecké školy - pondelok 16:00-17:30
 • Herectvo 5-8 rokov - utorok 15:30-17:00 
 • Herectvo 9 rokov a starší - streda 15:30-17:00 
 • Herectvo 12 rokov a starší - piatok 15:30-17:00 
 • Spev 4-8 rokov - streda 17:00-18:00 
 • Spev 9-12 rokov - utorok 16:00-17:00 
 • Spev 12-16 rokov - streda 16:00-17:00 
 • Javiskový pohyb 5-8 rokov - pondelok 18:10-19:10
 • Javiskový pohyb 9 rokov a starší - štvrtok 18:10-19:10 
 • Javisková reč, prednes - individuálne hodiny, v prípade záujmu môžeš kontaktovať našu recepciu

Celú ponuku kruzov v Muzikálovej akadémii nájdeš TU

Nezabudni nás sledovať na sociálnych sieťach Instagram: @muzikalova.akademia_rds, Facebook: Muzikálová akadémia 

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na: muzikal@rdsartgroup.sk alebo telefonicky na čísle: +421 (0)910 373 373

 

icon facebook icon instagram icon youtube