Zadajte minimálne 3 znaky

Staň sa členom skupiny The Wave

Späť

V utorok 21. júna sa v priestoroch RDS ART Group na Laurinskej 14 uskutoční konkurz do našej tanečnej skupiny The Wave by RDS ART Group. Na nových členov sa tešia hneď tri vekové kategórie. MINI veková kategória, kde máme dievčatá a chlapcov vo veku 4 až 6 rokov, detská veková kategória (DVK) vo veku 7 až 11 rokov a hlavná veková kategória (HVK) nad 16 rokov. 

Časový harmonogram konkurzu 21.6.2022 (utorok):

  • 16:00 MINI a DVK skupina
  • 17:00 HVK skupina 

V prípade záujmu, je potrebné vopred sa registrovať na e-mail: thewave@rdsartgroup.sk s informáciami: meno, vek, kontakt a predošlé skúsenosti.

The Wave by RDS ART Group je úspešná tanečná skupina, ktorá tancuje v štýloch moderna, jazz a show dance. Na hodinách však nechýba ani gymnastika či klasický tanec. Skupinu tvoria nie len dievčatá, ale aj chlapci, ktorým skúsené lektorky tvoria aj špeciálne choreografie v štýle filmových hrdinov. Našich tanečníkov môžeš poznať z rôznych eventov, videoklipov či divadelných predstavení, ale veľké úspechy získavajú aj na domácich a medzinárodných súťažiach.

Na členov tanečnej skupiny The Wave nečakajú iba poctivé tréningy, ale aj veľa zábavy. Spolu s nami zažiješ množstvo zaujímavých sústredení a workshopov, nakrúcania, eventy, reklamy, spolupráce, ako aj obľúbený letný tábor Hollywood Dance&Sport Camp. Navyše tanečníci môžu navštevovať ktorékoľvek otvorené hodiny, ktoré máme aktuálne v rozvrhu. Staň sa teraz členom aj ty a napíš nám na thewave@rdsartgroup.sk

Tešíme sa na teba a nové zážitky, ktoré spoločne budeme tvoriť. 

... it's TIME TO PERFORM

 

 

icon facebook icon instagram icon youtube