Zadajte minimálne 3 znaky

TAKE CARE OF YOUR SOULJAM

Späť

Tanečná skupina Souljam pripravuje jedinečné tanečné predstavenie s názvom TAKE CARE OF YOUR SOULJAM, ktoré odhalí fascinujúci príbeh vzniku hip hopu. Tento výnimočný večer sa uskutoční 21. júna o 19:30 v Bratislave, v priestoroch divadla vedľa Stars auditoria na Junáckej 10. Diváci budú mať príležitosť ponoriť sa do histórie tohto pouličného štýlu a objaviť bohatstvo tanečných štýlov, ktoré tvoria hip hopovú kultúru. Vstupenky na predstavenie si môžeš zakúpiť priamo na tréningoch skupiny Souljam. Lístok stojí 20 €. Uplynulý rok si celý svet pripomínal zrodenie tohto pouličného štýlu, preto nenechaj nič na náhodu a objav jeho históriu aj ty. 

Príbeh vzniku Hip Hopu

Predstavenie od tanečnej skupiny Souljam ponúkne divákom jedinečný pohľad na pôvod a vývoj hip hopu. "TAKE CARE OF YOUR SOULJAM" je koncipované ako edukatívno-umelecké predstavenie, ktoré divákom odkryje príbeh vzniku hip hopu. Prostredníctvom dynamických tanečných vystúpení a dramatických scén sa diváci dozvedia o histórii tohto pouličného štýlu, ktorý sa zrodil na uliciach New Yorku a neskôr sa rozšíril do celého sveta a je globálnym fenoménom až dodnes. Predstavenie prinesie nielen historické fakty, ale aj emocionálne príbehy jednotlivcov, ktorí prispeli k rozvoju hip hopu.

Široká paleta tanečných štýlov

Diváci sa môžu tešiť na dynamické tanečné vystúpenia, ktoré predstavia rôzne tanečné štýly skryté za hip hopovou kultúrou. Od breakdance cez popping až po locking, každé číslo bude demonštrovať jedinečné prvky a techniky, ktoré tvoria tento bohatý a rozmanitý žáner. Souljam zabezpečí, že každý pohyb bude plný energie a vášne, čo divákom prinesie nezabudnuteľný zážitok. Ten umocní aj DJ, ktorý bude počas celej show s nami na stege-i. 

Špeciálni hostia

Predstavenie bude obohatené o špeciálnych hostí, ktorí prinesú do programu ďalšiu vrstvu originality a talentu. Medzi nimi bude populárna slovenská skupina Lash&Grey a ďalší významní hostia z hip hopovej scény. Títo umelci prispejú svojimi jedinečnými výkonmi a obohatia tak celkový zážitok z predstavenia.

Back to the roots so skupinou Souljam

Tanečná skupina Souljam, známa svojou kreativitou a profesionalitou, ťa pozýva na túto cestu v čase, kde spoločne odhalíte, ako vznikol hip hop. Predstavenie bude nielen vzdelávacím, ale aj emotívnym a zábavným zážitkom, ktorý osloví fanúšikov hip hopu všetkých vekových kategórií.

Nezmeškaj túto príležitosť a príď 21. júna o 19:30 do divadla vedľa Stars auditoria v Bratislave. Priprav sa na večer plný hudby, tanca a príbehov, ktoré ťa prenesú do sveta hip hopu. Predstavenie tanečnej skupiny Souljam trvá 90 minút a sľubuje, že odhalí skryté poklady a históriu tohto ikonického pouličného štýlu. 

icon facebook icon instagram icon youtube