Zadajte minimálne 3 znaky

Tanečné predstavenie THE WAVE SHOW

Späť

V sobotu 22. júna o 18:00 sa divadlo na Junáckej 10 vedľa Stars auditorium premení na miesto plné energie, vášne a umenia, keď tanečná skupina The Wave predvedie svoje najnovšie tanečné predstavenie. THE WAVE SHOW je oslavou moderných, jazzových a show dance choreografií a prinesie divákom fascinujúci pohľad na schopnosti mladých tanečníkov tejto tanečnej skupiny.

Ukážka tanečných schopností

Predstavenie bude plné dynamických vystúpení, ktoré ti predvedú široké spektrum tanečných štýlov. Diváci budú môcť obdivovať eleganciu moderného tanca, živosť jazzu a brilantnosť show dance. Tanečníci The Wave ukážu svoje technické zručnosti, kreativitu a schopnosť vyjadriť emócie prostredníctvom pohybu.

Prepojenie Hudby - Tanca - Driny

Každé vystúpenie je výsledkom nespočetných hodín driny a odhodlania pracovať na sebe. Diváci budú môcť vidieť, ako sa tieto faktory spájajú do jedinečných a nezabudnuteľných choreografií, ktoré predvedú mladí tanečníci s vášňou a nadšením.

Komunita a jednota tanečníkov

Cieľom predstavenia je ukázať rodičom, deťom a vlastne všetkým divákom, ako môže tanečná komunita vytvoriť pocit jednoty a sily. Tanečníci rôzneho veku a skúseností spolupracujú a podporujú sa navzájom, čo vytvára prostredie plné bezpečia a podpory.

„The Wave nie je len tanečnou skupinou, ale aj komunitou, kde všetci ťahajú za jeden povraz.“
(Monika Mareková, manažérka, lektorka a choreografka skupiny The Wave)

Tanečná rodina

The Wave je rodinou malých aj veľkých tanečníkov, ktorí sa neboja výziev či prekážok a cítia podporu v kruhu svojich kamarátov. Na doskách, ktoré znamenajú svet, tanečníci predvedú svoju vášeň pre tanec a radosť z toho, že sú spolu. Spoločne budujú a napĺňajú svoje umelecké sny, čo dodáva predstaveniu osobitý a dojemný náboj.

Kde si môžeš zakúpiť lístky?

Cena lístku na The Wave Show je 20 €. Vstupenky si môžete zakúpiť na tréningoch tanečnej skupiny The Wave. Pre viac informácií kontaktuj skupinu na emailovej adrese thewave@rdsartgroup.sk.

Nenechaj si ujsť túto výnimočnú udalosť a príď 22. júna do divadla na Junáckej 10 podporiť mladých umelcov. Priprav sa na večer plný úžasných tanečných výkonov, hudby a neobyčajného spojenia ľudí, ktorých spája láska k tancu a umeniu.

icon facebook icon instagram icon youtube