Zadajte minimálne 3 znaky

Vykroč do nového roka s diárom Time to perform

Späť

Náš Merch RDS ART Group sme rozšírili aj o náš vlastný diár, ktorý ťa inšpiruje ale zaručene aj motivuje! Diár Time to perform bude tvojim verným spoločníkom, ktorý ťa vždy vypočuje. V diári na teba čaká každý mesiac jeden hlavný cieľ, vďaka ktorému si vytvoríš vlastnú sebareflexiu. Po každom týždni si budeš odpovedať na otázky, za čo si vďačný, čo ti robí radosť, čo si urobil pre druhého či iní pre teba. Postupne si tak vytvoríš návyk a odpovede na tieto jednoduché otázky urobia každý tvoj deň krajším. 

Tento náš recept na radostný život dopĺňame aj o obľúbené recepty našich lektorov Domu umenia. Počas roka nájdeš v diári príležitosti plniť výzvy, ktoré sme si pre teba pripravili v rámci medzinárodných a svetových dní týkajúcich sa umenia a duševného zdravia. Na konci diára si môžeš vyplniť svoj vlastný rozvrh hodín v Dome umenia RDS ART Group na Laurinskej 14.

V kalendáriu tiež nájdeš informácie, kedy je Dom umenia zatvorený. Elegantný diár dopĺňajú citáty známych aj anonymných autorov, týkajúce sa umenia a duševného zdravia, a tiež nádherné fotografie našich skupín The Wave, Souljam, KrOWN, Muzikálovej akadémie a Slovenského divadla tanca.

Diár Time to perform stojí 14,90 € a nájdeš ho na našom e-shope TU. Ak túžiš do diára nazrieť osobne, nájdeš ho aj na našej recepcii na Laurinskej 14 alebo v sieti kníhkupectiev Panta Rhei v Bratislave. 

Ako BONUS získaš s kúpou diára jeden voľný vstup na ľubovoľnú otvorenú hodinu v trvaní 60 minút v Dome umenia. Vstupenku nájdeš priamo v diári, preto nezabudni svoj diár zobrať so sebou na recepciu, kde si zarezevuješ hodinu podľa seba. 

icon facebook icon instagram icon youtube